صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


روز انتخابات، جشن بلوغ سیاسی رای اولی‌ها است

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در نشست «رای اولی‌ها» که پنجشنبه ۲۷ خرداد به همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان برگزار شد با تبریک دهه کرامت، گفت: روز انتخابات، روز جشن بلوغ سیاسی رای اولی‌ها است. وی با تاکید بر ضرورت […]

کد خبر : 43362 | ۳:۰۴ ب.ظ | ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در نشست «رای اولی‌ها» که پنجشنبه ۲۷ خرداد به همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان برگزار شد با تبریک دهه کرامت، گفت: روز انتخابات، روز جشن بلوغ سیاسی رای اولی‌ها است.

وی با تاکید بر ضرورت پاسداری نسل جوان از انقلاب اسلامی، تصریح کرد: روز جمعه روز خلق حماسه‌ای درخشان و مانا از سوی مردم همیشه در صحنه ایران به‌ویژه رای اولی‌ها در پای صندوق‌های رای خواهد بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران ثمره خون پاک شهدا است، اضافه کرد: حراست و حفاظت از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی به‌ویژه حضور در انتخابات بر همگان به‌ویژه نسل جوان واجب است و اگر کسی در این زمینه کوتاهی کند در روز قیامت بازخواست خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران عطیه الهی و یادگار مانای معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) است، بیان کرد: در چهار دهه گذشته مردم صبور و انقلابی ایران فراز و فرودهای بسیاری را پشت سر گذاشته‌اند تا نهال انقلاب اسلامی به درخت تنومندی تبدیل گردد.

وی با بیان اینکه امروز دشمنان نظام در برابر اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی سر تعظیم فرود آورده‌اند، گفت: تبلیغات مسموم برای ناکارآمد جلوه‌دادن نظام اسلامی و بی‌اهمیت معرفی‌کردن انتخابات آخرین حربه دشمنان انقلاب اسلامی برای ضربه‌زدن به ملت مسلمان ایران است.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری، انتخابات را مهمترین فرصت نظام مقدس جمهوری اسلامی برای مبارزه با تهدیدات استکبار جهانی معرفی کرد و افزود: مهمترین و بارزترین شاخصه این نظام مقدس مردمی‌بودن آن است زیرا همه مسئولان آن به شکل مستقیم و یا غیرمستقیم از سوی مردم انتخاب می‌شوند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، انتخابات را مظهر دموکراسی در نظام اسلامی دانست و اظهار کرد: تلاش دشمنان برای پایین آوردن میزان مشارکت مردم در انتخابات این بار نیز با روشنگری مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم به شکست خواهد انجامید.

وی با بیان اینکه مردم مسلمان ایران اهمیت حضور در صحنه‌های انقلاب اسلامی به ویژه انتخابات پیش‌رو را به خوبی درک می‌کنند، تصریح کرد: مشکلات معیشتی و تنگناهای اقتصادی هرگز سبب نخواهد شد که مردم برای مشارکت در تعیین سرنوشت خود کوتاهی کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری با بیان اینکه حضور پرشور در انتخابات سبب ناامیدی و سرخوردگی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌شود، گفت: گام‌های مردم به سوی صندوق‌های آرا در روز انتخابات عمل صالح محسوب شده و در درگاه خداوند اجر خواهد داشت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه امنیت مهمترین دستاورد نظام مقدس جمهوری اسلامی برای مردم است، اظهار کرد: آرای دشمن‌شکن مردم در انتخابات روز جمعه امنیت آینده جامعه ایران را تضمین خواهد کرد.

وی با اشاره به اهمیت بالابودن پشتوانه آرای رئیس جمهور آینده ایران اسلامی، تصریح کرد: روز جمعه سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی شاهد حضور مردم در پای صندوق‌های رای برای دفاع از حرم الهی خواهد بود.

حجت‌الاسلام و المسلمین اشجری با بیان اینکه انتخابات، شب قدر انقلاب اسلامی است، گفت: مردم ایران با حضور آگاهانه و گسترده خود در انتخابات تقدیر چهار ساله کشور را با دستان خود رقم خواهند زد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان روز انتخابات را روز جشن بلوغ سیاسی رای اولی‌ها دانست و اظهار کرد: رای اولی‌ها با وضو، نیت الهی و با حضور اول وقت و انتخاب اصلح حماسه‌ای جاودان خلق کنند تا در پیشگاه خداوند سرافراز باشند.

وی با بیان اینکه مردم ایران با انتخاب اصلح امور کشور را به نخبگان و دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی بسپارند، تصریح کرد: برکات انتخاب درست و صدمات انتخاب نادرست متوجه خود مردم در چهار سال آینده خواهد شد.

محمد لطیفی، مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان نیز در این نشست با تاکید بر اهمیت حضور حداکثری و مشارکت گسترده مردم در انتخابات پیش‌رو، گفت: رای اولی‌های استان گیلان با شرکت در انتخابات روز جمعه اولین تجربه خود را برای تعیین سرنوشت ایران اسلامی جشن خواهند گرفت.

وی حضور جوانان را در صحنه‌های انقلاب اسلامی و انتخابات مثمرثمر دانست و اظهار کرد: حضور رای‌اولی‌ها بر شور و نشاط فضای انتخاباتی روز جمعه خواهد افزود.

لطیفی با اشاره به سخنان گهربار رهبر معظم انقلاب اسلامی، تصریح کرد: حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح یک تکلیف است.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گیلان در پایان خواستار به‌تصویر کشیدن حضور رای اولی‌ها در رسانه‌ها، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی شد.

تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد