صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا
برگزاری پویش «نشر خوبی‌ها» و «مهریه فاطمی» در گیلان

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان گفت: به مناسبت هفته ازدواج آسان دو پویش «نشر خوبی ها» و «مهریه فاطمی» در گیلان برگزار می شود. حجت الاسلام سعید مهدوی در گفتگو با مهر با اشاره به در پیش بودن ۲۱ تیر ماه سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)، اظهار کرد: سازمان تبلیغات […]

کد خبر : 43625 | ۱۱:۴۰ ق.ظ | ۲۰ تیر , ۱۴۰۰

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان گفت: به مناسبت هفته ازدواج آسان دو پویش «نشر خوبی ها» و «مهریه فاطمی» در گیلان برگزار می شود.

حجت الاسلام سعید مهدوی در گفتگو با مهر با اشاره به در پیش بودن ۲۱ تیر ماه سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)، اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی برنامه‌های برای تجلیل فعالان ترویج ازدواج آسان و مهریه ارزشی برگزار می‌کند.

وی با بیان اینکه به همین منظور دو پویش «نشر خوبی ها» و «مهریه فاطمی» برگزار می‌شود، افزود: در پویش نشر خوبی‌ها شهروندان گیلانی می‌توانند فعالان عرصه ازدواج و فرزند آوری را معرفی کنند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان ادامه داد: شهروندان می‌توانند تشکل‌ها و مؤسسات ازدواج آسان، مشاوره موفق خانواده، خیرین تهیه جهیزیه، فعالان حوزه خانواده و جمعیت، پزشک و مامای خیر، تالارداران خیر، افرادی که مسکن رایگان در اختیار زوج‌ها قرار می‌دهد، بانوان با مهریه‌های ارزشی و جوانان دارای چهار فرزند به بالا را به دبیرخانه این پویش معرفی کنند.

وی افزود: شهروندان می‌تواند این اسامی این افراد را از طریق پیام به دایرکت پیج اینستا به آدرس Nehzat_gilan و یا به شماره تلفن ۰۹۲۰۲۳۱۷۰۱۱ ارسال کنند.

حجت الاسلام مهدوی همچنین به پویش مهریه فاطمی نیز اشاره و از زوجین جوان خواست تا تصویر عقدنامه خود را با هشتگ مهریه فاطمی در فضای مجازی نشر دهند تا به قید قرعه به یک زوج کمک هزینه دو میلیون تومان سفر به کربلا اهدا می‌شود.تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد