صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضابرگزاری نشست کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر استان گیلان

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در اولین نشست کمیته ایثارگران ستاد بزرگداشت دهه فجر برنامه های گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی را تشریح کرد. به گزارش ایثار گیلان،عبدالله پاکاری در اولین نشست کمیته ایثارگران ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در استان گیلان، با اشاره به فرا رسیدن چهل و سومین سالروز پیروزی […]

کد خبر : 45008 | 9:49 ق.ظ | ۲۰ دی , ۱۴۰۰

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در اولین نشست کمیته ایثارگران ستاد بزرگداشت دهه فجر برنامه های گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی را تشریح کرد.
به گزارش ایثار گیلان،عبدالله پاکاری در اولین نشست کمیته ایثارگران ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در استان گیلان، با اشاره به فرا رسیدن چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب و ایام الله دهه فجر گفت: باید برنامه ریزی های لازم در حوزه ایثارگران داشته باشیم تا همچون سال های گذشته بار دیگر نقشه های بی ثمر دشمنان کشور را برای باطل کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان انقلاب اسلامی را حاصل اراده ملت دانست و افزود: مردمی بودن برنامه های ایام الله دهه فجر و برای تمام طیف جامعه اولین اصل مراسمات و اقدامات پیش رو است.
وی با بیان اینکه بزرگداشت دهه فجر در سال جاری با رعایت همه موارد بهداشتی خواهد بود اظهار کرد: با استفاده از همه ظرفیت ها، امکانات و اراده جمعی و با شعار “راه شهیدان ادامه دارد” هماهنگی برنامه های پیش رو انجام خواهد شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با اشاره به آغاز برنامه های دهه مبارک فجر از گلزار متبرک شهدا گفت: آیین گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی با عنوان مهمانی لاله ها روز پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه در گلزار متبرک شهدای رشت و مزار شهیدان انقلاب و گلزارهای شهدای سراسر استان برگزار خواهد شد.
پاکاری فضاسازی و تبلیغات محیطی ادارات و سازمان ها و دیدار با خانواده های معظم شهدا و جانبازان از جمله برنامه های ایام دهه فجر دانست و تصریح کرد: صداوسیما و فضای مجازی را از جمله بسترهای تاثیرگذاری هستند که نباید از آنها غافل شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در ادامه به همه گیری فضای مجازی اشاره کرد و گفت: بازگویی ارزش های انقلاب اسلامی و آشنایی نسل جوان از اهداف مهم برنامه های دهه مبارک فجر است و کارهای فرهنگی مناسب می تواند علاوه بر معرفی درست فرهنگ انقلاب، نسل آینده را که وارثان ایران اسلامی هستند در راه صحیح پرورش دهد.

تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد