صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضاراه برون رفت از مشکلات اوج گیری نظام اسلامی است

حجت الاسلام شمس الدین با بیان اینکه باید با همکاری هم برای برون رفت از این وضعیت و مشکلات تلاش کنیم تصریح کرد : این مهم با همیاری آحاد مردم و با اوج گیری نظام اسلامی میسر است. حجت الاسلام سید «عبدالجواد شمس الدین » امروز (جمعه، ۱۶ اردیبهشت) در خطبه های نماز عبادی و […]

کد خبر : 46513 | 5:59 ب.ظ | ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۱

حجت الاسلام شمس الدین با بیان اینکه باید با همکاری هم برای برون رفت از این وضعیت و مشکلات تلاش کنیم تصریح کرد : این مهم با همیاری آحاد مردم و با اوج گیری نظام اسلامی میسر است.

حجت الاسلام سید «عبدالجواد شمس الدین » امروز (جمعه، ۱۶ اردیبهشت) در خطبه های نماز عبادی و سیاسی در مصلی انزلی با اشاره به اینکه در بعد دیپلماسی منطقه ای و توجه به همسایگان اقدامات خوبی از سوی دولت انجام می شود، گفت: در صادرات نفت و پرداخت بدهی های پیشین به توفیقاتی دست یافتیم که این امر بدون دست درازی به بانک مرکزی و رعایت خطوط قرمز نظام در مساله برجام در حال انجام است.

امام جمعه انزلی ادامه داد: اصلاح برنامه، ریل گذاری در بودجه و کسب و کار و امور بانکی و در کنار آن امور جاری کشور و پرداخت بدهی ها و ویرانی ها همزمان در حال رفع و انجام است و دولت می خواهد فشاری بر مردم وارد نشود .

وی به شرایط منطقه ای و جنگ اوکراین اشاره و تاکید کرد: این جنگ همه را دچار مشکل کرده و قیمتها در دنیا چند برابر شده است. بسیاری از کشورها از این فرصت برای ذخیره سازی کالاهای اساسی استفاده کرده اند لذا باید برای قضاوت همه این مسائل دیده شود و توجه داشته باشید که دولت در چه وضعیتی در حال ساماندهی امور است.

وی متذکر شد: این جای تاسف دارد که خیلی از مسببان وضعیت موجود هنوز در مسند کار هستند و نگهداشتن آنها آسیب زاست.

حجت الاسلام شمس الدین با بیان اینکه باید با همکاری هم برای برون رفت از این وضعیت و مشکلات تلاش کنیم تصریح کرد : این مهم با همیاری آحاد مردم و با اوج گیری نظام اسلامی میسر است. باید با صبر و شکیبایی این دوران را پشت سر گذاشت تا کسی دچار یاس و ناامیدی نشود.

وی به مناسبت سالگرد تخریب قبور بقیع اشاره و خاطر نشان کرد: ما خواستار ترمیم و ساخت قبور بقیع هستیم و باید مجالسی درباره این فاجعه که توسط وهابیان انجام شد گرفته شود.

تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد