صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضابرگزاری مراسم تجلیل از ۲۳۹ معلم نمونه استان گیلان

مراسم تجلیل از ۲۳۹ نفر از معلمان نمونه استان گیلان با حضور مسئولان در انزلی برگزار شد. ظهر یکشنبه مراسم تجلیل از ۲۳۹ معلم نمونه گیلان با حضور استاندار و مسئولان آموزش و پرورش گیلان در شهرستان انزلی برگزار شد. مدیر کل آموزش و پرورش گیلان در این همایش اظهار کرد: معلمان طی دو سال […]

کد خبر : 46521 | 8:31 ق.ظ | ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۱

مراسم تجلیل از ۲۳۹ نفر از معلمان نمونه استان گیلان با حضور مسئولان در انزلی برگزار شد.

ظهر یکشنبه مراسم تجلیل از ۲۳۹ معلم نمونه گیلان با حضور استاندار و مسئولان آموزش و پرورش گیلان در شهرستان انزلی برگزار شد.

مدیر کل آموزش و پرورش گیلان در این همایش اظهار کرد: معلمان طی دو سال گذشته زحمات بسیاری متحمل شدند و بدون توجه به زمان و ساعت کوشش کردند تا خلأ تعلیم و تربیت و تحصیل را پر کنند.

محمد فائزی با اشاره به مقاومت اولیای دانش آموزان برای برگزاری کلاس‌های حضوری، ادامه داد: این مسئله با درایت و دوراندیشی اولیا مدرسه و توجیه معلمان مدارس برطرف شد.

وی با بیان اینکه با توجه به مجازی بودن آموزش‌های در دو سال گذشته شاهد افت تحصیلی آشکار و پنهان در میان دانش آموزان هستیم، تصریح کرد: این افت تحصیلی از نگاه ما پنهان نیست و اگر جبران نشود در آموزش بعدی تأثیر خواهد بود.

فائزی به تبیین کتاب‌ها و اندیشه و تفکر استاد مطهری نیز پرداخت و اضافه کرد: ما در سنگر تعلیم و تربیت فقط به دانش آموز علم نمی‌دهیم بلکه در کنار علم دین را پرورش می‌دهیم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی تلاش دارد علم و دین را در کنار هم پرورش دهد زیرا علم به تنهایی برای ما تمدن ایجاد نمی‌کند، افزود: این دو باید هم جهت و همسو با هم حرکت کنند./ مهر

.

http://media.shabestan.ir/Original/1401/02/18/IMG14385619.jpeg

.

https://img9.irna.ir/d/r2/2022/05/08/4/169660243.jpg?ts=1652004659481

تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد