صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضابیان رشادت‌های روحانیون شهید برای مردم به ویژه نسل جدید ضروری است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا فضای سپاه گفت: برای حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه باید از دوران دفاع مقدس الگوبرداری شود. حجت‌الاسلام علی رضایی ظهر یکشنبه در دیدار با خانواده شهدای طلبه «محمد علی اصغری» و «رضا سعدی» با بیان اینکه عزت و استقلال و امنیت کشور را مدیون خون شهدا […]

کد خبر : 46524 | 8:34 ق.ظ | ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۱

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا فضای سپاه گفت: برای حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه باید از دوران دفاع مقدس الگوبرداری شود.

حجت‌الاسلام علی رضایی ظهر یکشنبه در دیدار با خانواده شهدای طلبه «محمد علی اصغری» و «رضا سعدی» با بیان اینکه عزت و استقلال و امنیت کشور را مدیون خون شهدا هستیم، اظهار کرد: بیان رشادت‌های روحانیون شهید و جوانان غیور این کشور برای مردم به ویژه نسل جدید ضروری است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا فضای سپاه با اشاره به ضرورت برگزاری مراسم یادواره شهدای روحانی در کشور، بیان کرد: این گونه مراسم در معرفی شهدای روحانی و ترویج راه و سیره آنان بسیار مؤثر است.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا به قله‌های پیشرفت و عزت دست یافته است، تصریح کرد: شهدا و خانواده‌های معزز آنها از افتخارات کشور و انقلاب هستند.

حجت الاسلام رضایی با تاکید بر اینکه رشادت و ایثارگری شهدا هرگز از اذهان ملت ایران پاک نمی‌شود، عنوان کرد: مردم همواره قدردان ازخودگذشتگی و دلاورمردی شهدا و خانواده‌های آنها هستند.

وی با بیان اینکه امروزه باید با الگو گرفتن دوران دفاع مقدس به سمت توسعه و پیشرفت گام برداشت، افزود: جوانان ما با الگو قرار دادن شهدا به مردم و کشور و نظام اسلامی خدمت می‌کنند تا کشور به قله‌های پیشرفت و عزت برسد./ مهر

تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد