صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا
رفتار معلمان برای جامعه حکمت آموز است

نماینده ولی فقیه در گیلان بر ضرورت نگه داشتن حرمت معلم تاکید کرد و گفت: مسئولان به معلمان شاغل و بازنشسته توجه ویژه داشته باشند. آیت الله رسول فلاحتی در جلسه تجلیل از معلمان نمونه و ایثارگر استان با گرامی داشت یاد و خاطره شهید آیت الله مطهری و هفته معلم اظهار کرد: حضور در […]

کد خبر : 46528 | 8:41 ق.ظ | ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۱

نماینده ولی فقیه در گیلان بر ضرورت نگه داشتن حرمت معلم تاکید کرد و گفت: مسئولان به معلمان شاغل و بازنشسته توجه ویژه داشته باشند.

آیت الله رسول فلاحتی در جلسه تجلیل از معلمان نمونه و ایثارگر استان با گرامی داشت یاد و خاطره شهید آیت الله مطهری و هفته معلم اظهار کرد: حضور در کنار معلمان لذت بخش است.

وی به اهمیت علم آموزی در اسلام اشاره کرد و افزود: کسب دانش آن قدر ارزشمند است که در روایت آمده؛ کسب دانش از عمر انسان به حساب نمی آید.

امام جمعه رشت با بیان اینکه عالم و معلم نزدیک ترین فرد به انبیا هستند، تصریح کرد: معلم و عالم حبیب خدا هستند و در این راستا پیامبر گرامی اسلام صلی الله واله وسلم فرمودند کسی که دوستدار دانش باشد بهشت گوارای او است.

آیت الله فلاحتی، حرکت و رفتار معلم را برای جامعه حکمت آمیز خواند و بیان کرد: معلم حکیم است ضمن اینکه دانش قدرت می آورد و کسی که به دنبال علم برود فاتح میدان ها است.

وی بر ضرورت نگه داشتن حرمت معلم تاکید کرد و گفت: دانش آموز باید نسبت به معلم تواضع داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به شیوع بیماری کرونا در سال های اخیر، خاطرنشان کرد: بیماری کرونا آموزش از راه دور را به جامعه آموخت بنابراین باید روش های مختلف آموزش را داشته باشیم و بیآموزیم.

آیت الله فلاحتی با تاکید بر توجه ویژه به جامعه معلمان شاغل و بازنشسته توسط مسئولان، اظهار کرد: معلم جایگاه پیامبری دارد و این جایگاه باید حفظ و حراست شود.

وی با بیان اینکه دانش پژوه حق ندارد به معلم اسائه ادب کند، یادآور شد: کسی که به معلم خود احترام کند خدا به علم، عمر و مال او برکت می دهد.


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد