صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضانمایشگاه شهدای روحانی گیلان در قم برپا می شود

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه قدس گیلان با تأکید بر لزوم تبیین نقش روحانیت در دوران دفاع مقدس برای جامعه، گفت: نمایشگاه شهدای روحانی گیلان در قم برپا می شود. حجت الاسلام حاتم نصیری نژاد ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه باید کنگره شهدا در گیلان به طور مداوم برگزار […]

کد خبر : 46563 | 8:21 ب.ظ | ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۱

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه قدس گیلان با تأکید بر لزوم تبیین نقش روحانیت در دوران دفاع مقدس برای جامعه، گفت: نمایشگاه شهدای روحانی گیلان در قم برپا می شود.

حجت الاسلام حاتم نصیری نژاد ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه باید کنگره شهدا در گیلان به طور مداوم برگزار شود، اظهار کرد: برگزاری کنگره شهدای روحانی می‌تواند تأثیرپذیری بسیار زیادی بر جامعه داشته باشد لذا انتظار ما این است که مراسم یادواره و کنگره شهدای روحانی در گیلان به طور مداوم و دائم برگزار شود.

وی با اشاره به نقش جامعه روحانیت در جمهوری اسلامی، گفت: دشمنان با آگاهی از نقش مهم جامعه روحانیت در کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی در تلاش هستند تا انواع هجمه‌های گوناگون به وجهه روحانیت وارد کنند لیکن تأثیر برگزاری این چنین برنامه‌ها و همایش‌هایی بسیار حائز اهمیت است.

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه قدس گیلان با تأکید بر لزوم اهمیت نقش برگزاری کنگره ملی شهدای روحانی در کشور، بیان کرد: یکی از اهداف برگزاری این کنگره به شکل کشوری، تقویت جایگاه روحانیت است که ضرورت دارد به بهترین شکل ممکن به انجام برسد.

حجت الاسلام نصیری نژاد تأثیرپذیری شهدای روحانی در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول تاریخ را بسیار مهم دانست و بیان کرد: موظف هستیم تا در راستای قدردانی از نعمت‌های امنیت، عزت و اقتداری که بواسطه خون شهدا داریم.

وی با بیان اینکه استکبار در تلاش برای مخدوش کردن چهره جامعه روحانیت در کشور است، گفت: در مقطع حساس کنونی که روحانیت در جامعه مورد هجمه برخی افراد و گروه‌ها قرار گرفتند، بهترین زمان است تا نقش روحانیت در هشت سال دفاع مقدس برای مردم معرفی و تبیین شود.

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه قدس گیلان از برپایی نمایشگاه شهدای روحانی در شهر مقدس قم خبر داد و افزود: استان گیلان دارای ۱۶۲ شهید روحانی است لذا در کنگره ملی شهدای روحانی در شهر مقدس قم نمایشگاه شهدای روحانی گیلان از زمان مشروطه تاکنون و با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان، استاندار گیلان و فرمانده سپاه قدس گیلان برگزار می‌شود./ مهر

تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد