صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضاباید در مسئله حجاب جهادی عمل کرد

نماینده ولی فقیه در گیلان اقدام جهادی را لازمه مدیریت حجاب دانست و گفت: عفاف و حجاب باید در شهرها عیان و نمایان باشد. آیت الله رسول فلاحتی امروز، ۲۵ خردادماه در جلسه شورای فرهنگ عمومی گیلان اظهار کرد: با توجه به وضعیت موجود باید با جدیت و برنامه‌ریزی مطلوب‌تری وارد میدان شویم و در […]

کد خبر : 46980 | 10:22 ب.ظ | ۲۵ خرداد , ۱۴۰۱

نماینده ولی فقیه در گیلان اقدام جهادی را لازمه مدیریت حجاب دانست و گفت: عفاف و حجاب باید در شهرها عیان و نمایان باشد.

آیت الله رسول فلاحتی امروز، ۲۵ خردادماه در جلسه شورای فرهنگ عمومی گیلان اظهار کرد: با توجه به وضعیت موجود باید با جدیت و برنامه‌ریزی مطلوب‌تری وارد میدان شویم و در مقوله حجاب و عفاف، جهادی عمل کنیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی گیلان افزود: در بستر خوب، انسان‌های خوب رشد می‌کنند و وظیفه ما مسئولان این است که این بسترسازی مناسب را در بخش‌های مختلف به خصوص در بخش حجاب و عفاف انجام دهیم و باید بیش از پیش اقدامات فرهنگی در ادارات، سازمان‌ها، تشکل‌ها، بانک‌ها، بیمارستان‌ها و دانشگاه‌ها انجام شود.

امام جمعه رشت با بیان این‌که نمادهای هر شهر باید در شهر دیده شود تصریح کرد: عفاف و حجاب نماد اصلی شهر ماست که فقط مخصوص بانوان نیست و مردان هم باید رعایت کنند و باید این نماد در سراسر شهر مشاهد شود.

وی در ادامه به طرح گسترش عفاف و حجاب در ادارات و سایر دستگاه‌ها اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه دشمن از راه شبیخون فرهنگی ورود می‌کند، باید با نصب تابلو و بنرهایی، بانوان را به رعایت کامل حجاب اسلامی رهنمون سازیم تا از این راه، عفاف و حجاب در جامعه ما نهادینه شود.

آیت الله فلاحتی خاطرنشان کرد: مردم همواره پای نظام ایستاده‌اند و در تمام صحنه‌ها حضور دارند. عده‌ای بی‌خرد و دشمن داخلی با تشویق رسانه‌های معاند درصدد ترویج بدحجابی به روش‌های مختلف هستند که باید در برابر آن ایستاد‌.

تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد