صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضااجرای پویش «هر شهید یک کتاب» در گلزار شهدای رشت

پویش «هر شهید یک کتاب» همزمان با سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی، در گلزار شهدای رشت اجرا شد. همزمان با اول تیر مصادف با سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی (ره)، پویش «هر شهید یک کتاب» در گلزار شهدای رشت اجرا شد. حجت‌الاسلام «سعید مهدوی» مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان، در […]

کد خبر : 47028 | 11:07 ب.ظ | ۱ تیر , ۱۴۰۱

پویش «هر شهید یک کتاب» همزمان با سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی، در گلزار شهدای رشت اجرا شد.

همزمان با اول تیر مصادف با سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی (ره)، پویش «هر شهید یک کتاب» در گلزار شهدای رشت اجرا شد.

حجت‌الاسلام «سعید مهدوی» مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان، در این مراسم اظهار داشت: هدف از این حرکت نمادین تجدید میثاق با اولیای الهی یعنی شهداست.

وی تصریح کرد: شهدا مبلغینی هستند که موفقیت کامل را به دست گرفتند و مشمول رضایت خداوند شدند.

حجت‌الاسلام و المسلمین مهدوی با بیان اینکه امروز سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی با حکم امام خمینی (ره) است، خاطرنشان کرد: امروز علاوه بر تجدید میثاق با شهدا و قرائت فاتحه، به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی بر سر مزار هر یک از شهدا، کتابی قرار می‌گیرد تا مردم بتوانند از آن استفاده کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان تاکید کرد: شهدا بر گردن ملت حق زیادی دارند و باید نسبت به راه و روش آن‌ها اهتمام بیشتری داشته باشیم.

تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد