صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا
ایستادگی در برابر دنیای استکبار پیام عاشورا است

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: ایستادگی در برابر دنیای استکبار پیام عاشورا است که باید به گوش جهانیان برسانیم. آیت الله رسول فلاحتی عصر پنج شنبه در مراسم علم بندان ماسوله با اشاره به ایام شهادت امام حسین (ع) و یارانش اظهار داشت: محرم و عاشورا بسترساز بسیاری از مبارزات در جهان است. وی […]

کد خبر : 47371 | 10:11 ب.ظ | ۱۳ مرداد , ۱۴۰۱

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: ایستادگی در برابر دنیای استکبار پیام عاشورا است که باید به گوش جهانیان برسانیم.

آیت الله رسول فلاحتی عصر پنج شنبه در مراسم علم بندان ماسوله با اشاره به ایام شهادت امام حسین (ع) و یارانش اظهار داشت: محرم و عاشورا بسترساز بسیاری از مبارزات در جهان است.

وی با بیان اینکه پیام نهضت عاشورا که ایستادگی و مقاومت در برابر دنیای استکبار است را باید به گوش جهانیان برسانیم، گفت: امام حسین (ع) به ما آموخت که در برابر ظلم و ستم باید ایستادگی کرد.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان به هدف شوم خاندان بنی امیه و بنی عباس برای محو کردن دین اسلام و ترویج خرافات و شائبه‌ها اشاره و عنوان کرد: امام حسین (ع) و یاران باوفایش با خون پاک خود تمام این نقشه‌ها را با شکست مواجه کردند.

امام جمعه رشت با تاکید بر اینکه در سال‌های اخیر مراسم اربعین به ما آموخت که حادثه کربلا ماندگار بوده و فراموش شدنی نیست، افزود: دشمنان اهل بیت با هیچ حربه‌ای نمی‌توانند این حادثه را کمرنگ کنند.

نماینده ولی فقیه با اشاره به اینکه اجتماع امروز مردم در ماسوله دشمنان نظام و رهبری را خشمگین کرده است زیرا نشان می‌دهد مردم هنوز حادثه کربلا را فراموش نکرده‌اند، تصریح کرد: ایران اسلامی با تکیه بر فرهنگ عاشورایی در برابر فرهنگ شرق و غرب ایستادگی کرده است./ مهر

تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد