صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضایوم‌الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز جشن ملی ما است

امام جمعه رشت و نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی زنان جایگاهی در کشور نداشتند، گفت: اکنون نقش پررنگ و موثر بانوان در عرصه‌های مختلف جامعه مشهودو برجسته است و همپای مردان در توسعه کشور نقش ایفا می‌کنند. آیت الله رسول فلاحتی روز چهارشنبه در آیین استانی […]

کد خبر : 48178 | 1:33 ب.ظ | ۱۱ آبان , ۱۴۰۱

امام جمعه رشت و نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی زنان جایگاهی در کشور نداشتند، گفت: اکنون نقش پررنگ و موثر بانوان در عرصه‌های مختلف جامعه مشهودو برجسته است و همپای مردان در توسعه کشور نقش ایفا می‌کنند.

آیت الله رسول فلاحتی روز چهارشنبه در آیین استانی نواختن زنگ استکبارستیزی در دبیرستان شاهد دخترانه حضرت خدیجه (س) رشت در جمع دانش آموزان افزود: قبل از انقلاب پزشک زن در کشور فعالیت نداشت اکنون پزشکان متخصص و عمومی زیادی در این حوزه داریم ضمن اینکه اولین بانوی خلبان ایرانی اهل گیلان است.

وی با بیان اینکه زنان کشورمان همواره با حجاب در صحنه های مختلف نقش آفرین بوده و در صحنه ها حضور موثر دارند، اضافه کرد: دشمن از حجاب و تعهد و تقید بانوان ما می هراسد.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به حضور بانوان ورزشی با حجاب ایرانی و کسب عناوین برتر از سوی آنان خاطر نشان کرد: اینکه جوان ورزشکار ایرانی با ورزشکار اسرائیلی مسابقه نمی دهد، دشمنان را عصبانی می کند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تبریک روز دانش آموز و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز کشورمان از جمله دانش آموزان شهید حرم مطهر شاهچراغ اضافه کرد: ۱۳ آبان روز جشن ملی ما و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است.

.

.

نماینده ولی فقیه در گیلان با یادآوری کار شجاعانه دانش‌آموز ۱۳ ساله شهید محمدحسین فهمیده بیان داشت: اسرائیلی ها از نام شهید محمدحسین فهمیده می ترسند و باید جوان و نوجوان امروزی هم با علم آموزی، تعهد و تخصص خود دشمن را زمینگیر کند.

وی در ادامه با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور اظهار داشت: دشمنان ایران اسلامی برای آشوب در کشور هر بار موضوعی را بهانه می کنند، آنها در آینده برای رسیدن به اهداف شوم خود باز هم مباحث دیگری را دستاویز خواهند کرد.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه اکثر افراد در صحنه اغتشاشات، اجیر شده‌ و پول گرفته‌اند، عنوان کرد: نقشه‌های دشمنان همیشه نقش بر آب است و آنها با همه این توطئه ها کاری از پیش نمی برند.

وی با اشاره به پیشرفت های ایران اسلامی در بخش های مختلف و با بیان اینکه دشمنان پیشرفت ایران اسلامی را نمی خواهند، خاطر نشان کرد: دشمن از این همه دستاورد در حوزه های مختلف اعم از نظامی، علمی، آموزشی و پژوهشی می هراسد.

زنگ استکبارستیزی به مناسبت فرارسیدن ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز در واحدهای آموزشی استان گیلان نواخته شد، مراسم استانی این زنگ امروز “چهارشنبه” با حضور اسدالله عباسی استاندار گیلان، محمدفائزی مدیرکل آموزش و پرورش و جمعی از دانش آموزان در دبیرستان شاهد دختران حضرت خدیجه (س) رشت برگزار شد.

.


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد