صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا
پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان به مناسبت یوم‌الله ۱۳ آبان

نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان با صدور پیام مشترکی از مردم ولایتمدار، انقلابی و حماسه ساز استان برای حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی دعوت کردند. متن پیام مشترک آیت الله رسول فلاحتی و دکتر اسدالله عباسی به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ۱۳ آبان روز […]

کد خبر : 48223 | 7:48 ب.ظ | ۱۲ آبان , ۱۴۰۱

نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان با صدور پیام مشترکی از مردم ولایتمدار، انقلابی و حماسه ساز استان برای حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی دعوت کردند.
متن پیام مشترک آیت الله رسول فلاحتی و دکتر اسدالله عباسی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز، روز سربلندی ملت شریف ایران اسلامی  است که جوانان برومند این آب و خاک مقدس، علم مردانگی، فتوت، ایثار و پرچم استقلال و آزادی و حمایت از مظلومان و مستضعفان را در جهان برافراشتند.

حوادث‌ سه‌گانه‌ ی این روز از تبعید حضرت‌ امام‌ خمینی (ره) در سال‌ ۱۳۴۳ تا کشتار دانش‌آموزان‌ در سال‌ ۱۳۵۷ و تسخیر لانه‌ی‌ جاسوسی‌ در سال‌  ۱۳۵۸ به دست دانشجویان پیرو خط امام؛ حس استبدادگریزی و استکبارستیزی را به‌عنوان شاخصه ی یک حکومت الهی و ملت امام حسینی(ع) در وجود نوجوانان، جوانان و همه اقشار مردم چنان پرورش داده که در مسیر مبارزه‌ی‌ افتخارآمیز، همیشه پیشاهنگ‌ و پیشرو هستند و در حوادث اخیر هم موجب عصبانیت دشمنان گشته است.

استکبار جهانی همواره با منطق زورمدارانه و دیکتاتوری رسانه ای خود بر آن است تا جهان را زیر سطله خویش در آورد و برای رسیدن به این مقصود شوم، مقابله جدی با اسلام ناب محمدی (ص) در سرلوحه برنامه های دشمنانه قرار دارد.

در این میان پاسداشت این روز بزرگ به عنوان نماد مقاومت، پایداری و ایستادگی امت انقلابی ایران اسلامی یکی از وظایف نسل جوان امروز و آینده است تا قدرت‌ و عظمتی‌ را که‌ در سایه‌ی‌ اسلام‌، وحدت‌ و مجاهدت رزمندگان‌ همچون طلایه دار جبهه مقاومت، سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی عزیز به‌ دست‌ آمده، حفظ نمایند.

تاریخ گواه است که در این روز، جوانان و نوجوانان کشور اسلامی ایران در سایه تعالیم اسلامی؛ بلوغ فکری و عقیدتی خود را وارد جریان انقلاب اسلامی نمودند و در چله دوم انقلاب نیز این بصیرت و آگاهی خار چشم دشمنان خواهد بود.

اینجانبان از مردم ولایت‌مدار، انقلابی و حماسه‌ساز استان گیلان دعوت می کنیم بسان حضور مدبرانه و آگاهانه‌ی خود در تمامی عرصه‌ها، این بار نیز با شرکت گسترده و فعال در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان با آرمان‌های امام راحل(ره)، منویات رهبر معظم انقلاب و وصایای شهدای عزیز تجدید بیعت نموده و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کنند تا برگ زرین دیگری بر کتاب تاریخ پرشکوه و پرافتخار مردم این خطه ثبت شود.

رسول فلاحتی (نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت)

اسدالله عباسی (استاندار گیلان)


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد