صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا
قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گیلان از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان

نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار طی پیامی مشترک از حضور پرشور مردم در راهپیمایی باشکوه یوم‌الله ۱۳ آبان جهت شرکت کم نظیر و حماسه‌ساز آنها قدردانی کردند. در بخشی از این پیام آمده است؛ راهپیمایی پرشکوه ۱۳ آبان در رشت و دیگر شهر‌ها و روستا‌های گیلان پیام‌های آشکاری از عزم قاطع ملت در […]

کد خبر : 48306 | 8:16 ب.ظ | ۱۳ آبان , ۱۴۰۱

نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار طی پیامی مشترک از حضور پرشور مردم در راهپیمایی باشکوه یوم‌الله ۱۳ آبان جهت شرکت کم نظیر و حماسه‌ساز آنها قدردانی کردند. در بخشی از این پیام آمده است؛ راهپیمایی پرشکوه ۱۳ آبان در رشت و دیگر شهر‌ها و روستا‌های گیلان پیام‌های آشکاری از عزم قاطع ملت در حراست از انقلاب و بیزاری جستن از اغتشاشگران و حامیانشان به جهان مخابره کرد و به دشمنان فهماند که ملت ایران، فریب جنگ ترکیبی دشمن را نخواهد خورد.

آیت الله فلاحتی نماینده، ولی فقیه در گیلان و اسدالله عباسی استاندار گیلان از مردم ولایت مدار گیلان برای شرکت کم نظیر و حماسه ساز در راهپیمایی با شکوه یوم الله ۱۳ آبان قدردانی کردند.

در پیام این پیام آمده است: سلام و درود خدا بر شما مردم غیور و ولایتمدار گیلان که با درک درست، بینش عمیق و بصیرت مثال زدنی خود و شرکت پرشور و نشاط در راهپیمایی بزرگ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و یوم الله ۱۳ آبان، بار دیگر دل رهبر معظم انقلاب و دوستداران جمهوری اسلامی را شاد و دشمنان بدخواه ایران به ویژه آمریکای جنایتکار و اسراییل خون ریز را ناامید و مایوس کردید.

در بخش دیگری از این پیام مشترک ضمن تشکر از آحاد راهپیمایان غیور گیلانی تاکید شده است راهپیمایی پرشکوه ۱۳ آبان در رشت و دیگر شهر‌ها و روستا‌های گیلان پیام‌های آشکاری از عزم قاطع ملت در حراست از انقلاب و بیزاری جستن از اغتشاشگران و حامیانشان به جهان مخابره کرد و به دشمنان فهماند که ملت ایران، فریب جنگ ترکیبی دشمن را نخواهد خورد و دشمن جز شکست در برابر عزم آهنین مردم راهی ندارد و اغتشاشگران و آشوب افکنان با دریافت پیام‌های روشن راهپیمایی ۱۳ آبان به دامان پر مهر ملت برگردند و راه خود را از دشمنان بدخواه ایران جدا کنند.


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد