صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا
تقدیر و تشکر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از حماسه حضور مردم در مراسم یوم الله ۱۳ آبان

شـورای همـاهنـگی تبلیـغات اسـلامی از خلق حماسه حضور و وحدت ملت غیور ایران اسلامی در مراسم یوم الله ۱۳ آبان ۱۴۰۱ تقدیر و تشکر کرد. متن بیانیۀ تقدیر و تشکر شـورای هـمـاهنـگی تبـلیـغات اسـلامـی به شرح زیر است: «بیانیۀ تقدیر و تشکر از حماسه حضور مردم در مراسم یوم الله ۱۳ آبان  ۱۴۰۱» «بسم الله […]

کد خبر : 48312 | 6:00 ب.ظ | ۱۳ آبان , ۱۴۰۱

شـورای همـاهنـگی تبلیـغات اسـلامی از خلق حماسه حضور و وحدت ملت غیور ایران اسلامی در مراسم یوم الله ۱۳ آبان ۱۴۰۱ تقدیر و تشکر کرد.

متن بیانیۀ تقدیر و تشکر شـورای هـمـاهنـگی تبـلیـغات اسـلامـی به شرح زیر است:

«بیانیۀ تقدیر و تشکر از حماسه حضور مردم در مراسم یوم الله ۱۳ آبان  ۱۴۰۱»
«بسم الله الرحمن الرحیم»
باشکوه ترین یوم الله  ۱۳ آبان در تاریخ۴۴ سالۀ انقلاب  رقم خورد.
مردم ظلم ستیز ایران با حضور میلیونی و شگفت آور خود و خلق حماسۀ شکوه وحدت، عزت و عظمت، با شکستن تمامی حد نصاب های حضور در مراسم یوم الله ۱۳ آبان، بهت و حیرت جهانیان را رقم زده و عظمت خود را به نمایش گذاشتند.
ایران اسلامی امروز در یوم الله سیزدهم آبان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» و در تقارن با مراسم هفتم شهدای مظلوم شاهچراغ، سراسر همه موج شور و شعور، وحدت و غریو فریادهای رسا و کوبندۀ «مرگ بر آمریکا» بود، که در کران تا کران آسمان  ایران اسلامی طنین انداز شد.
ملت استکبارستیز و عزادار ایران اسلامی، با خیزشی عظیم و خروشی توفنده و انـدوهی جـانســوز در دل، از کشتار تروریستی حرم منور شاهچراغ  و با نمایش خیره کنندۀ خود، در اجتماعی شکوهمند؛ ضمن تجدید میثاق و عهدی دوباره با امـامیـن انقـلاب اســلامـی و شهدای گلگون کفن؛ نفرت و انزجار عمیق خود را از آمریکای تروریست پرور اعلام کرده و قدرت و اقتدار ملی خود را  باردیگر در مصاف با دشمن به نمایش گذاشت.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی؛ این همه شور و شعور و لحظه‌شناسی، همدلی و هوشمندی ملت عظیم الشأن و بپاخاستۀ ایران اسلامی را گرامی داشته و از تمامی خالقان این حماسۀ جوشانِ وحدت، عزّت و غیرت به ویژه حضور پرفروغ و معنادار دانش آموزان و دانشجویان عزیز، از صمیم قلب تقدیر و تشکر می‌کند.
شـورای هـمـاهنـگی تبـلیـغات اسـلامـی


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد