صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضارئیس ستاد مرکزی یوم الله نهم دی منصوب شد

حجت الاسلام والمسلمین موسی‌پور نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور حکمی دکتر علی محمد نائینی را به سمت رئیس ستاد مرکزی یوم الله نهم دی منصوب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، متن حکم صادره به شرح زیر است: برادر ارجمند جناب آقای دکتر علی محمد نائینی […]

کد خبر : 48331 | 8:23 ب.ظ | ۱۷ آبان , ۱۴۰۱

حجت الاسلام والمسلمین موسی‌پور نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور حکمی دکتر علی محمد نائینی را به سمت رئیس ستاد مرکزی یوم الله نهم دی منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، متن حکم صادره به شرح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر علی محمد نائینی ( دام توفیقه)

سلام علیکم؛

آوردگاه ۹ دی ماه ۱۳۸۸ روز حماسه ی عظیم ملت ایران و خشم مقدس آنان در برابر حرمت شکنانِ ولایت ستیز و نقطه ی عطفی در تاریخ انقلاب و حضور عاشورایی ملتِ غیور و ولایتمدار ایران اسلامی نماد بصیرت و برگ زرین دیگری از افتخارات مردان و زنان ایران است که تا پای جان برای حفظ اصول، آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی ایستادند و آن را تبدیل به یوم‌الله ماندگار تاریخ انقلاب اسلامی کردند.

برایند این یوم الله عظیم، بصیرت‌افزایی همراه با ایمان مبتنی بر اندیشه  و آگاهی‌بخشی است و می توان با بزرگداشت هدفمند، و بازخوانی و بازفهمی زوایای مختلف این روز، تلاش دشمن در فراموش سپاری آن را خنثی ساخت و با روشنگری و تنویر افکار عمومی در مقابل جنگ شناختی دشمن درمواجهه با مولفه‌های جنگ ترکیبی به مثابه واحدهای ابزاری و عینی و با فشار متراکم و طولانی مدت و بهره‌گیری از شبکه‌های اجتماعی به‌منظور اثربخشی بر بسترهای ذهنی و شناختی جامعه هدف مجاهدت نمود.

با عنایت به سیاست‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اهتمام به نهضت روایتگری و جهاد تبیین بویژه درخصوص خطر نفوذ و فتنه و نظر به تجارب ارزنده، ظرفیت‌های فکری و عملی، روحیه انقلابی و مسئولیت‌پذیری، جنابعالی را، به عنوان «رئیس ستاد یوم‌الله ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» منصوب می‌نمایم، امید است با اتکال به خداوند متعال با تشریک مساعی، هم‌افزایی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های نهادهای مردمی و دستگاه‌های اجرایی، و با توجه به رویکردهای جدید این شورا در راستای تحقق اهداف موفق و موید باشید.

مزید توفیقات شما را در پرتو توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و زعامت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) از خداوند متعال خواهانم.

.

 محمدحسین موسی‌پور

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد