صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضاراه سرخ شهدا برای عاشقان ولایت و میهن اسلامی باز است

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان در گلزار شهدای آستانه اشرفیه گفت: راه سرخ شهدا همچنان برای عاشقان ولایت و سرزمین ایران باز است. حجت‌الاسلام والمسلمین سعید مهدوی، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان در مراسم سومین روز شهادت مدافع امنیت شهید «مجید یوسفی» که در گلزار شهدای آستانه اشرفیه برگزار شد، در سخنانی به جایگاه شهدا اشاره […]

کد خبر : 48351 | 9:05 ق.ظ | ۲۳ آبان , ۱۴۰۱

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان در گلزار شهدای آستانه اشرفیه گفت: راه سرخ شهدا همچنان برای عاشقان ولایت و سرزمین ایران باز است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سعید مهدوی، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان در مراسم سومین روز شهادت مدافع امنیت شهید «مجید یوسفی» که در گلزار شهدای آستانه اشرفیه برگزار شد، در سخنانی به جایگاه شهدا اشاره کرد.

او گفت: شهدا به بصیرتی دست یافته اند که در غبار فتنه‌ها می‌توانند جبهه حق و باطل را از هم تشخیص دهند و در مسیر انبیا و اولیا گام بردارند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان افزود: امروز دشمنان اسلام در پوشش اغتشاشات و ایجاد هیجانات کاذب در جمعی از جوانان، ارکان اصلی نظام را هدف قرار داده اند و در خیال خام خود می‌توانند به اصل نظام اسلامی خدشه‌ای وارد کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدوی گفت: جوانان مدافع امنیت هم یکبار دیگر ثابت کردند که راه شهادت و فرهنگ ولایت پذیری از سرزمین ایران پاک شدنی نیست و راه سرخ شهدا همچنان برای عاشقان ولایت و سرزمین ایران باز است.

در این مراسم همچنین حاضران با نوحه خوانی و سینه زنی یاد و خاطره شهید «مجید یوسفی» را گرامی داشتند.

شهید یوسفی بسیجی ۴۴ ساله، ۱۷ آبان ماه امسال در جریان دستگیری اغتشاشگران در بندر کیاشهر به شهادت رسید.


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد