صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


رئیس‌ ستاد مرکزی دهه‌ی ‌فجر انقلاب‌اسلامی منصوب شد

حجت الاسلام والمسلمین موسی‌پور نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در حکمی دکتر سید نظام الدین موسوی را به عنوان رئیس‌ ستاد مرکزی دهه‌ی ‌فجر انقلاب‌اسلامی منصوب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی متن حکم به شرح زیر است: برادر ارجمند جناب آقای دکتر سید نظام الدین موسوی (دام […]

کد خبر : 48362 | 8:16 ب.ظ | ۲۵ آبان , ۱۴۰۱

حجت الاسلام والمسلمین موسی‌پور نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در حکمی دکتر سید نظام الدین موسوی را به عنوان رئیس‌ ستاد مرکزی دهه‌ی ‌فجر انقلاب‌اسلامی منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی متن حکم به شرح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر سید نظام الدین موسوی (دام توفیقه)

سلام علیکم؛

 در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ رخدادی عظیم و حقیقتی سترگ به نام انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و وحدت و یکپارچگی امتی مقاوم و ایثارگر به وقوع پیوست و بارقه هایی از معنویت و عدالت را در دنیای منجمد و غرق در سیاهی وتباهی متبلور ساخت و تلاشی مقدس برای حرکت به سمت اهداف و ارزش‌های الهی آغاز شد.از همان اوان پیروزی انقلاب ، جنود ابلیس و نظام سلطه ی حاکم بر جهان، با همه ی توان و با ترفندها و توطئه های گوناگون به مصاف این نهال نورسته برخاسته و در طول این سال ها از هیچ دشمنی در حق ملت ایران و انقلاب اسلامی فروگذار نکرده  است.

اما امروز با گذشت ۴۴ سال از طلوع آفتاب درخشان انقلاب اسلامی، ملت ایران با جهاد و مقاومت، در سایه‌ی ایمان و اتکال بالله، اعتقاد به نصرت الهی وبا هدایت حضرت آیت‌‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) هندسه جهانی قدرت را تغییر داده و این شجره‌ی طیبه‌ رشد کرده، تنومند، تناور، بارور و بالنده شده و جهان شاهد استحکام، قوت و قدرت همه جانبه این بنای با صلابت می باشد .

در شرایط حساس امروز و در جنگ پیچیده و چند لایه‌ی ترکیبی و تجمیعی دشمن، پاسداشت پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارکه فجر که مظهر رهایی ملت ایران وفرصتی برای بازآفرینی انقلاب اسلامی، روایت گری وتبیین دستاوردهای عظیم مادی و معنوی انقلاب، بیان فلسفه‌ و دلیل مردم سالاری دینی،  بازگویی ابعاد متنوع انقلاب و بازنمایی تاثیرات آن در سطح ملی و فراملی است؛ از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده وخنثی کننده نقشه ی شوم دشمنان برای تخریب چهره واقعی این انقلاب شکوهمند  می باشد.

اینک در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، با استعانت از ذات اقدس الهی جنابعالی را که  بحمدلله دارای تجربیاتی ارزشمند و سوابقی ارزنده هستید به عنوان «رئیس‌ستاد مرکزی دهه‌ی ‌فجر انقلاب‌اسلامی» منصوب می‌نمایم‌.

انتظار می رود با اغتنام این فرصت مهم و با بهرهگیری از تجارب سنوات پیشین و شناسایی و بکارگیری تمامی ظرفیت‌های نهادهای مردمی، مساجد و دستگاه های اجرایی و دعوت و مشارکت نخبگان، هنرمندان وکلیه نیروهای موثر انقلابی به ویژه جوانان مومن و علاقه‌مند، و با توجه به رویکرد جدید شورا زمینه‌ساز ظهور و بروز ابتکار، خلاقیت و نوآوری در این عرصه و نیز شاهد طراوات، تازگی واثربخشی بیشتر و همگرایی گسترده‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر تمامی آحاد مختلف مردم در بزرگداشت  این مظهر شکوه، عظمت و فداکاری ملت و نهضت تاریخ ساز  و برهم زننده معادلات نظام بین الملل باشیم..

 امید است در ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا لتراب مقدمه الفداء) و در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، موفق و موید باشید.

محمدحسین موسی‌پور

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد