صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


برگزاری ۳۲۰۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی همزمان با هفته بسیج در گیلان

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان از اجرای بیش از سه هزار و ۲۰۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی همزمان با هفته بسیج در استان خبر داد. احمدرضا منشوری پیش از ظهر چهارشنبه در نشست هم اندیشی با رسانه و اعلام برنامه‌های هفته بسیج، اظهار کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه سفیران بصیرت و آگاهی در جامعه […]

کد خبر : 48365 | 10:17 ق.ظ | ۲۶ آبان , ۱۴۰۱

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان از اجرای بیش از سه هزار و ۲۰۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی همزمان با هفته بسیج در استان خبر داد.

احمدرضا منشوری پیش از ظهر چهارشنبه در نشست هم اندیشی با رسانه و اعلام برنامه‌های هفته بسیج، اظهار کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه سفیران بصیرت و آگاهی در جامعه هستند و نقش اثرگذاری در هدایت دهی افکار عمومی دارند.

وی با اشاره به اثرگذاری بسیج در بخش‌های مختلف افزود: بسیج با تفکر و اندیشه الهی و در راستای اعتلای انقلاب اسلامی حرکت می‌کند.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با اشاره به رویکرد معنوی محور بودن بسیج در عرصه‌های مختلف بیان کرد: بسیج محدودیت زمانی و مکانی نداشته و جغرافیای وسعتش گستره جهانی دارد.

سرهنگ منشوری با اشاره به گرامیداشت هفته بسیج به تشریح این هفته پرداخت و اضافه کرد: قرارگاه جهاد فرهنگی، محرومیت زدایی، فضای مجازی امنیتی در گیلان تشکیل شده و هر کدام از این قرارگاه‌ها مأموریت‌های خود را دارند.

.

برگزاری ۳۲۰۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی همزمان با هفته بسیج در گیلان

.

وی از برگزاری ۳۲۰۰ برنامه در هفته بسیج در گیلان خبر داد و افزود: توزیع بیش از ۴۰ هزار بسته معیشتی توسط ۸ هزار جهادگر گیلانی در این هفته انجام می‌شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با اشاره به برگزاری پویش نذر خون توسط بسیجیان اضافه کرد: برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و ورزشی، برگزاری میز خدمت، رزمایش اقتدار بسیجیان و آزادی تعدادی از زندانیان جرایم غیرعمد و تجلیل از مدافعان سلامت بخشی از برنامه‌های هفته بسیج در گیلان می‌باشد.

سرهنگ منشوری از دیدار بسیجیان گیلانی با رهبری معظم انقلاب خبر داد و بیان کرد: تعدادی از بسیجیان گیلانی به دیدار حضرت آقا خواهند رفت.

وی با اشاره به حوادث اخیر در کشور و گیلان، اضافه کرد: انقلاب اسلامی تاکنون در مقابله با اغتشاشگران رویکرد گفتمان محور داشته است./ مهر


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد