صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان به‌مناسبت فرارسیدن یوم‌الله نهم دی

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به‌مناسبت فرارسیدن یوم‌الله نهم دی (روز بصیرت و میثاق امت با ولایت) به شرح زیر منتشر شد. حماسه‌ مردم مسلمان و انقلابی ایران در نهم دی‌ماه سال ۱۳۸۸ موجب درهم پیچیدن بساط فتنه و شکست خیال خام استکبار جهانی مبنی بر ایجاد انقلاب مخملی و براندازی نظام مقدس […]

کد خبر : 48614 | 12:18 ب.ظ | ۷ دی , ۱۴۰۱

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به‌مناسبت فرارسیدن یوم‌الله نهم دی (روز بصیرت و میثاق امت با ولایت) به شرح زیر منتشر شد.

حماسه‌ مردم مسلمان و انقلابی ایران در نهم دی‌ماه سال ۱۳۸۸ موجب درهم پیچیدن بساط فتنه و شکست خیال خام استکبار جهانی مبنی بر ایجاد انقلاب مخملی و براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی شد و در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی به عنوان «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» ثبت و ماندگار گشت. خلق حماسه‌ای بی‌نظیر از جنس حضور و نمایش بصیرت، دشمن‌شناسی و ولایتمداری مردم شریف ایران همچون دیگر حوادث مهم اسلامی، افکار عمومی جهان را شوکه کرد و یک بار دیگر بر اسلام‌خواهی و انقلابی‌گری ایرانیان و مشروعیت و مقبولیت نظام مقدس جمهوری اسلامی صحه گذاشت. یوم‌الله نهم دی درس عبرت بزرگی به سیاستمداران غربی و عوامل خودفروخته و خائن داخلی داد تا از خواب غفلت بیدار شوند و بدانند که با افکار شیطانی همچون تضعیف انقلاب اسلامی و اقدامات ننگین همانند ایجاد تفرقه بین ملت مبارز ایران ره به جایی نخواهند برد زیرا ایرانیان غیور و سلحشور به هرگونه تحرک ضداسلامی و ضدایرانی از سوی نظام سلطه پاسخی دندان‌شکن و دشمن‌کوب خواهند داد.

مردم آگاه، بصیر و همیشه در صحنه استان گیلان در سال ۱۳۸۸ نیز همچون دیگر آزمون‌های سیاسی تاریخی خود، خوش درخشیدند و با خلق حماسه باشکوه «یوم الله هشتم دی» یک روز جلوتر از مردم سراسر کشور در صحنه مبارزه با فتنه حاضر شدند. فرزندان برومند سردار جنگل با ثبت پیشتازی و لحظه‌شناسی خود در تاریخ و زمینه‌سازی خلق حماسه عظیم یوم‌الله نهم دی در سراسر کشور، به دریافت مدال بصیرت از رهبر معظم انقلاب اسلامی مفتخر گشتند و به سبب فرمایش ایشان «مردم گیلان این آگاهی را، این بصیرت را، این عزم را، این احساس نیاز به حضور در صحنه را زودتر از دیگران نشان دادند.» به خود می‌بالند.

اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی و عزت و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی در گرو حفظ وحدت بین پیروان مذاهب دینی و انسجام بین اقوام مختلف ایرانی است و دشمنان هرگز نخواهند توانست با ایجاد فتنه‌ها و توطئه‌های شیطانی خود به آرزوهای محال براندازی نظام اسلامی و تجزیه ایران بزرگ رنگ واقعیت ببخشند. امروز دشمنان قسم‌خورده اسلام و ایران نیز پس از گذشت چهل و چهار سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی دانسته‌اند که ملت بزرگ ایران لحظه‌ای از پاسداری و حراست از انقلاب اسلامی این میراث ماندگار امام خمینی (رحمت الله علیه) باز نخواهد ایستاد و تا آخرین قطره خون خود در سایه پیروی از منویات ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) به خون پاک شهدای گرانقدر میهن اسلامی به ویژه سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای امنیت وفادار خواهد ماند. فرزندان ایران اسلامی به‌ویژه زنان، جوانان و نوجوانان هرگز فریب شعارهای پوشالی و رنگ‌باخته طراحی شده از سوی شخصیت‌های مزدور و وابسته به استکبار جهانی و اقدامات هنجارشکنانه و آشوب‌های اغتشاشگران را نخواهند خورد و همه توان خود را برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و در نتیجه زمینه‌سازی تمدن نوین اسلامی و ظهور امام زمان حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) به کار خواهند گرفت.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان ضمن تاکید بر اهمیت بهره‌مندی طلاب، دانشگاهیان، سخنوران، نویسندگان، پژوهشگران، هنرمندان، اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی از فرصت یوم‌الله نهم دی به‌منظور جهاد تبیین برای مقابله با جنگ ترکیبی دشمن، از عموم مردم بصیر و همیشه در صحنه استان گیلان دعوت می‌نماید تا با حضور گسترده و پرشور خود در مراسم بزرگداشت «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» در سراسر استان و در شهر رشت که ساعت ۱۰ صبح روز پنج‌شنبه ۸ دی در پیاده‌راه فرهنگی شهدای ذهاب (شهرداری) و با سخنرانی سردار پاسدار دکتر عبدالله ضیغمی (جانشین فرماندهی‌کل در قرارگاه رسانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی) برگزار می‌گردد، پاسخی قاطع به دسیسه‌های پایان‌ناپذیر استکبار جهانی، جنایات کورکورانه گروهک‌های تجزیه‌طلب و مخل امنیت ملی و همچنین اقدامات هنجارشکنانه اغتشاشگران داده و برگ زرین دیگری بر صحیفه افتخارات گیلانیان غیور و ولایتمدار بیفزایند.


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد