صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا
حضور حماسه‌ساز مردم در ایام الله مختلف نشانه معرفت مردمی است

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به وجود برخی مشکلات در حوزه فرهنگی گفت: در بیان دغدغه ها و مشکلات از سیاه نمایی پرهیز شود. آیت‌الله رسول فلاحتی عصر یکشنبه در دیدار با جمعی از فعالان فرهنگی شهرستان رودسر ضمن گرامیداشت یاد امام خمینی (ره) و شهیدان اظهار داشت: عظمت و جایگاه نورانی نظام […]

کد خبر : 48997 | 6:20 ب.ظ | ۲ بهمن , ۱۴۰۱

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به وجود برخی مشکلات در حوزه فرهنگی گفت: در بیان دغدغه ها و مشکلات از سیاه نمایی پرهیز شود.

آیت‌الله رسول فلاحتی عصر یکشنبه در دیدار با جمعی از فعالان فرهنگی شهرستان رودسر ضمن گرامیداشت یاد امام خمینی (ره) و شهیدان اظهار داشت: عظمت و جایگاه نورانی نظام در سایه مجاهدت‌های شهیدان است.

وی با بیان اینکه جهان سلطه و دنیای کفر تمام ابزارها و سرمایه‌های خود را برای مقابله با انقلاب اسلامی به‌کار گرفته است، افزود: نظام سلطه امروز در حال خود زنی است و در راستای حفظ خود تلاش می‌کند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی تأثیر شگرفی بر دنیای بشریت گذاشته است، ادامه داد: امروزه در عرصه‌های مختلف دانش موشکی، صنعت کشاورزی، زراعت، سدسازی و سایر بخش‌ها به پیشرفت‌های خوبی رسیده‌ایم که مایه افتخار است.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه جمعی از جوانان تحصیل‌کرده دانشگاهی کشورمان برای مقابله با ویروس کرونا در شرایط سخت وارد میدان عمل شدند، اضافه کرد: این جوانان با پشتکار توانستند ۵ نوع واکسن تولید کنند که امروز بیش از ۱۵ کشور خواهان واکسن جمهوری اسلامی هستند.

آیت‌الله فلاحتی تصریح کرد: جمهوری اسلامی در مدت کوتاه با وجود تحریم‌ها و فشارهای داخلی و خارجی توانست حجم تاب‌آوری ملت را افزایش دهد به طوری که بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اذعان کرد ما هر تصمیمی که در منطقه بگیریم بدون نقش ایران پیشرفتی نخواهیم داشت.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان به شکوفایی و نوآوری‌های جمهوری اسلامی در طول ۴۴ سال گذشته و توسعه عدالت در جامعه اشاره کرد و گفت: امروز بسیاری از مناطق حتی روستاها از نعمت آب، برق، گاز، تلفن و سایر امکانات رفاهی برخوردارند در حالی‌که برخی از مردمان دنیا هنوز با ذغال‌سنگ زندگی می‌کنند.

آیت‌الله فلاحتی حذف ارز ترجیحی را یکی از کارهای مهم دولت سیزدهم برشمرد، ادامه داد: زمانی که ارز ترجیحی حذف نشده بود، عده‌ای از سوءاستفاده‌گران از دولت جهت واردات کالای اساسی و ضروری ارز ۴۲۰۰ می‌گرفتند اما یا فرار می‌کردند یا کالای غیرضروری وارد می‌کردند یا کالای مشابه وارد کرده یا حتی کالاهای وارد کرده را با ارز آزاد می‌فروختند.

امام جمعه رشت خطاب به فعالان بخش فرهنگی افزود: در بیان دغدغه‌ها سعی کنید سیاه‌نمایی نشود و در بیان مطالبات به ظرفیت پاسخ به آن مطالبات هم توجه و بخشی‌نگر نباشید و بدانید فرهنگ رها شده نیست.

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه درباره مقابله با کشف حجاب نیز تصمیماتی در کشور اتخاذ شده است که اجرا خواهد شد تصریح کرد: ان‌شاءالله به زودی این کشف حجاب‌ها جمع خواهد شد.

امام جمعه رشت با بیان اینکه جوانان و نوجوانان ما ضد دین نیستند: افزود: حضور حماسه‌ساز مردم در یوم‌الله‌های مختلف و مراسم مذهبی و اعتکاف نشان‌دهنده معرفت مردمی است.


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد