صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا
برنامه‌های دهه فجر شهرستان شفت باشکوه‌تر از گذشته برگزار شود

فرماندار شفت با بیان اینکه توجه به جهاد تبیین در برنامه های دهه مبارک فجر ضرورت دارد، گفت: جشن های دهه فجر امسال باید پررنگ تر از سال گذشته برگزار شود. مهدی نقدی عصر دوشنبه در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی شفت ضمن تبریک پیشاپیش ایام دهه فجر به تفاوت انقلاب […]

کد خبر : 49020 | 12:33 ب.ظ | ۴ بهمن , ۱۴۰۱

فرماندار شفت با بیان اینکه توجه به جهاد تبیین در برنامه های دهه مبارک فجر ضرورت دارد، گفت: جشن های دهه فجر امسال باید پررنگ تر از سال گذشته برگزار شود.

مهدی نقدی عصر دوشنبه در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی شفت ضمن تبریک پیشاپیش ایام دهه فجر به تفاوت انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب‌ها در دنیا اشاره کرد و اظهار داشت: اصل اسلامیت و جمهوریت دو رکن اساسی و از مهمترین تفاوت انقلاب اسلامی با سایر انقلاب‌ها است.

وی به برگزاری مراسم و جشن‌های دهه فجر اشاره کرد و افزود: برگزاری این جشن‌ها امسال باید متفاوت‌تر و باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود و اهداف و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی در جامعه تبیین شود.

نقدی به لزوم انعکاس حداکثری عملکرد دستگاه‌های اجرایی برای افکار عمومی اشاره کرد و ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی می‌بایست عملکرد و دستاوردهای ادارات خود را طی ۴۴ سال گذشته به ویژه در دولت سیزدهم در دهه فجر و برای مردم تشریح نمایند.

وی تاکید کرد: فضاسازی و آذین بندی فضاهای عمومی شهر در دهه فجر باید میدان‌ها و مراکز اصلی شهرستان نیز نشانگر این جشن ملی در خور شأن این ایام باشد.

فرماندار شفت با بیان اینکه روشنگری خدمات و دستاوردهای نظام یکی از مهم‌ترین ابعاد جهاد تبیین است که رهبر معظم انقلاب بارها بر آن تاکید فرموده است، افزود: انقلاب اسلامی منشأ خدمات و دستاوردهای زیادی بوده که باید چنین اتفاقاتی برای مردم بویژه نسل جوان نه تنها در ایام دهه فجر بلکه در دیگر مناسبت‌ها تبیین و بازگو شود.

نقدی گفت: در شرایطی که تمام دشمنان بیرونی و درونی انقلاب می‌خواهند حرکت انقلاب اسلامی را تضعیف کنند ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن تمامی نقشه‌های شوم دشمنان را نقش برآب خواهند کرد.

وی در ادامه با محکومیت جسارت بیگانگان به مجموعه سپاه پاسداران، گفت: اینکه می‌بینیم دشمنان این مرز و بوم فرسنگ‌ها از مرزهای کشور دور هستند به دلیل عظمت سپاه است./ مهر


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد