صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا
برپایی محافل قرآنی شعبانیه در ۱۱ شهر گیلان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از برپایی محافل قرآنی شعبانیه در ۱۱ شهر استان خبر داد و گفت: در برپایی برنامه‌های فرهنگی، اعتقادی و قرآنی رویکرد تمرکز زدایی را در پیش گرفتیم. رضا ثقتی در گفتگو با مهر، اظهار کرد: برگزاری محفل اُنس با قرآن و توجه به مفاهیم قرآنی مورد تاکید اداره کل […]

کد خبر : 49814 | 4:36 ب.ظ | ۶ اسفند , ۱۴۰۱

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از برپایی محافل قرآنی شعبانیه در ۱۱ شهر استان خبر داد و گفت: در برپایی برنامه‌های فرهنگی، اعتقادی و قرآنی رویکرد تمرکز زدایی را در پیش گرفتیم.

رضا ثقتی در گفتگو با مهر، اظهار کرد: برگزاری محفل اُنس با قرآن و توجه به مفاهیم قرآنی مورد تاکید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

وی از برپایی محافل قرآنی در ۱۱ شهر گیلان خبر داد و افزود: حضور قاریان بین المللی قرآن کریم زینت‌بخش محافل قرآنی گیلان می‌شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه شیوع کرونا محافل فرهنگی و قرآنی را تحت تأثیر قرار داد، گفت: با کنترل ویروس کرونا دوباره برنامه‌های فرهنگی و قرآنی در گیلان رونق ویژه ای گرفت.

ثقتی، انس گیری مردم با قرآن را موجب معنویت بخشی در جامعه دانست و بیان کرد: در برپایی برنامه‌های فرهنگی، اعتقادی. قرآنی رویکرد تمرکز زدایی را در پیش گرفتیم.

وی تصریح کرد: اختتامیه این برنامه‌ها در شهرستان رشت پس از اجرای محافل ده گانه برگزار می‌شود و از بانیان و خادمان این جلسات نیز تجلیل و قدردانی به عمل می‌آید.


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد