صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


پذیرایی ۷ هزار نفر در جشن میلاد امام زمان (عج) در رشت

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان از پذیرایی ۷ هزار نفر توسط بازاریان و کسبه به صورت صلواتی همزمان با جشن میلاد امام زمان(عج) در رشت خبر داد. حجت‌الاسلام سعید مهدوی در گفتگو با مهر، با اشاره به حضور گرم کسبه و بازاریان در جشن نیمه شعبان اظهار کرد: حضور معنادار کسبه و بازاریان در جشن نیمه […]

کد خبر : 49932 | 12:32 ب.ظ | ۱۹ اسفند , ۱۴۰۱

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان از پذیرایی ۷ هزار نفر توسط بازاریان و کسبه به صورت صلواتی همزمان با جشن میلاد امام زمان(عج) در رشت خبر داد.

حجت‌الاسلام سعید مهدوی در گفتگو با مهر، با اشاره به حضور گرم کسبه و بازاریان در جشن نیمه شعبان اظهار کرد: حضور معنادار کسبه و بازاریان در جشن نیمه شعبان در رشت نشان دهنده ارتقای روحیه معنوی و مهدوی در بازار است.

وی از پذیرایی ۷ هزار نفر توسط بازاریان و کسبه به صورت صلواتی در رشت خبر داد و افزود: بازاریان، کسبه و برخی شرکت‌ها در اقدامی ارزشمند همزمان با جشن میلاد امام زمان (عج)، از مهمانان و حاضرین این جشن پذیرایی کردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه مشارکت بازاریان در برپایی جشن مردمی میدان شهدای ذهاب رشت توصیف نشدنی است، گفت: توزیع و پخش غذا، چای، شیرینی و شربت در حاشیه جشن میلاد امام زمان (عج) در میدان شهدای ذهاب رشت کار ماندگاری از سوی کسبه و بازاریان بود.

مهدوی ادامه داد: بازاریان و کسبه گیلانی با برپایی ایستگاه صلواتی حب و محبت و ارادت شأن را به ساحت مقدس منجی عالم بشریت ابراز داشتند.


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد