صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


اجرای ۱۱۰ برنامه به مناسبت دهه کرامت در گیلان/ فعالیت ۲۴۰۰ خادمیار رضوی در گیلان

نماینده آستان قدس رضوی در گیلان از فعالیت ۲۴۰۰ خادمیار رضوی در این استان خبر داد و گفت: پخت و توزیع ۴ هزار پرس غذای گرم برنامه محوری آستان قدس رضوی در گیلان است. جواد شفیعی ثابت در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران اظهار کرد: آستان قدس قدس رضوی دارای زیر مجموعه‌های فرهنگی […]

کد خبر : 50656 | 12:50 ب.ظ | ۱ خرداد , ۱۴۰۲

نماینده آستان قدس رضوی در گیلان از فعالیت ۲۴۰۰ خادمیار رضوی در این استان خبر داد و گفت: پخت و توزیع ۴ هزار پرس غذای گرم برنامه محوری آستان قدس رضوی در گیلان است.

جواد شفیعی ثابت در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران اظهار کرد: آستان قدس قدس رضوی دارای زیر مجموعه‌های فرهنگی متعددی است که هر کدام مجری برنامه‌های مختلف است.

وی از فعالیت ۲۴۰۰ خادمیار رضوی در گیلان خبر داد و افزود: فقط در سال گذشته ۵۰۰ میلیون تومان اهدایی گوشت قربانی با کمک خادمیاران رضوی برای در گیلان جمع آوری شد.

نماینده آستان قدس رضوی در گیلان از آزادی ۲۶ مادر زندانی جرایم غیرعمد در این استان خبر داد، اضافه کرد: این تعداد مادر زندانی جرایم غیرعمد با مبلغ یک میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان با کمک وکلای خادمیار رضوی آزاد شدند.

شفیعی ثابت با بیان اینکه کاروان زیر سایه خورشید در تمامی نقاط گیلان حضور پیدا خواهند کرد، گفت: در ایام دهه کرامت خادمان رَضوی و کاروان زیر سایه خورشید گیلان را با نور رضوی منور می‌کنند.

وی از اجرای ۱۱۰ برنامه برای دهه کرامت توسط آستان قدس رضوی در گیلان خبر داد و افزود: پخت و توزیع ۴ هزار غذای گرم برنامه محوری آستان قدس رضوی در گیلان است که هزار پرس آن در شب میلاد امام رضا (ع) پخت و توزیع می‌شود.

نماینده آستان قدس رضوی در گیلان از اعزام کاروان ۴۵ نفره بیماران صعب العلاج به حرم مطهر امام رضا (ع) خبر داد و بیان کرد: توزیع گوشت قربانی بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان در مناطق محروم گیلان انجام می‌شود.

شفیعی ثابت با اشاره به بحران جمعیتی در گیلان، بیان کرد: ترویج فرهنگ فرزندآوری در اولویت آستان قدس رضوی در گیلان است.

وی ادامه داد: برگزاری شب شعر رضوی با حضور شاعران گیلانی در صومعه سرا از دیگر برنامه‌های دهه کرامت است.

نماینده آستان قدس رضوی در گیلان از برگزاری ۸۸ جشن خانگی در استان خبر داد و اضافه کرد: اهدای لباس ویژه کودکان مناطق محروم گیلان در چند نوبت از سوی آستان قدس رضوی در گیلان انجام می‌شود.

شفیعی ثابت با بیان اینکه گیلانی‌ها در نامگذاری رضا برای فرزندان خود پیشتاز هستند، گفت: امام رضا (ع)، محبان، عاشقان و ارادتمندان فراوانی دارد.


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد