صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در محکومیت هتک حرمت به ساحت نورانی قرآن مجید

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در محکومیت هتک حرمت به ساحت نورانی قرآن مجید و صدور مجوز برگزاری تجمع به گروه‌های افراطی و جریان‌های شیطانی از سوی دولت سوئد، به شرح زیر منتشر شد. یکبار دیگر اقدام رذیلانه و شنیع اهانت به ساحت نورانی قرآن کریم این کتاب آسمانی و مقدس مسلمانان جهان […]

کد خبر : 51114 | 9:44 ق.ظ | ۱۰ تیر , ۱۴۰۲

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در محکومیت هتک حرمت به ساحت نورانی قرآن مجید و صدور مجوز برگزاری تجمع به گروه‌های افراطی و جریان‌های شیطانی از سوی دولت سوئد، به شرح زیر منتشر شد.

یکبار دیگر اقدام رذیلانه و شنیع اهانت به ساحت نورانی قرآن کریم این کتاب آسمانی و مقدس مسلمانان جهان توسط افراد فرومایه و بدسرشت در کشور سوئد موجب جریحه‌دار شدن احساسات آزادگان جهان شده و خشم و انزجار مسلمانان جهان را برانگیخته است. بی‌شک توهین به قرآن و اهانت به مقدسات بیش از دو میلیارد مسلمان در ایام مبارک حج ابراهیمی و برگزاری کنگره شکوهمند حج نشانه استیصال، درماندگی و پریشانی استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل از عظمت و حقیقت تابناک و روشنابخش اسلام ناب محمدی(ص) و گسترش روزافزون و فراگیر این دین الهی در سراسر گیتی است.

تاریخ بزرگترین گواه این مدعاست که اقدامات رذیلانه و مغایر با فطرت انسانی گروه‌های افراطی و جریان‌های شیطانی تحت لوای استکبار جهانی در کشورهای غربی هیچ خدشه‌ای به دین مبین اسلام وارد نخواهد ساخت بلکه بر تابش پرفروغ و مشعشع کلام نورانی خداوند بزرگ در جهان افزوده و بیش از گذشته، دل‌های انسان‌های مشتاق شناخت حقیقت و شیفته معنویت را به قرآن کریم جذب خواهد نمود.

بی‌تردید تزویر و بی‌خردی دولت‌مردان سوئدی در صدور مجوز اهانت به کتاب آزادی‌بخش قرآن و سکوت در برابر این اقدام پلید و عدم پیگرد قراردادن و محکومیت افراد گمراه، گستاخ و مرتد به بهانه واهی آزادی بیان از سوی مسلمانان و آزادگان جهان بی‌پاسخ نخواهد ماند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان ضمن محکومیت شدید هتک حرمت به ساحت قدسی قرآن کریم و صدور مجوز برگزاری تجمع به گروه‌های افراطی و جریان‌های شیطانی از سوی دولت سوئد، تاکید می‌کند سیاست استکباری، پلید و پلشت توهین به مقدسات الهی با هدف ایجاد اسلام‌هراسی و ترویج افراط‌گری و خشونت در جهان محکوم به شکست بوده و خواستار حفظ حرمت مقدسات و ارزش‌های دینی و معنوی و رعایت حقوق اولیه بشر همچون احترام به اعتقادات، خودداری از حرکات ضدانسانی و نژادپرستانه از سوی همه کشورهای جهان و محاکمه فوری هتاکان به ساحت قرآن کریم می‌باشد.


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد