صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


هوشمندی ملاک برتری در جنگ روایت‌‌ها است

رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور با بیان اینکه هوشمندی ملاک برتری در جنگ روایت‌ها است، گفت: محفل شهدا قوام بخش نظام اسلامی است. سردار عباس بایرامی شامگاه پنجشنبه در یادواره شهید سید اسماعیل سیرت نیا در گلزار شهدای رشت اظهار کرد: شهدا دارای اخلاص، تقوا و معرفت دینی بودند و رفتار و […]

کد خبر : 52593 | 6:49 ق.ظ | ۲۰ آبان , ۱۴۰۲

رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور با بیان اینکه هوشمندی ملاک برتری در جنگ روایت‌ها است، گفت: محفل شهدا قوام بخش نظام اسلامی است.

سردار عباس بایرامی شامگاه پنجشنبه در یادواره شهید سید اسماعیل سیرت نیا در گلزار شهدای رشت اظهار کرد: شهدا دارای اخلاص، تقوا و معرفت دینی بودند و رفتار و کردارشان بر پایه اصول دینی و معرفتی بود.

وی با اشاره به سخنان شهید حاج قاسم سلیمانی مبنی بر شرط شهید شدن، شهید بودن است، افزود: سیره، منش و روش شهدا همراه با اخلاص و عشق به به خداوند متعال بود.

رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور با بیان اینکه هوشیاری ملاک برتری در جنگ روایت‌ها است، گفت: اجازه ندهیم روایتگر اول مباحث و موضوعات مختلف دشمن باشد چرا که دشمن به شیوه خودش روایتگری می‌کند.

سردار بایرامی با تاکید بر لزوم هوشمندی در جنگ روایت‌ها بیان کرد: نقش رسانه‌ها و خبرنگاران در جنگ نرم، شناختی و روایت‌ها بسیار اهمیت دارد.

وی با اشاره به روحیه ولایت پذیری شهدا افزود: شهدا در ولایت پذیری شهره عام و خاص بودند و تمام توجه شأن به فرمان ولایت گره خورد بود.

رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور با بیان اینکه تمام دنیا بر علیه ایران اسلامی بسیج شده است، گفت: مجلس شهدا قوام بخش نظام اسلامی است.

بایرامی با اشاره به فعالیت و بمباران‌های خبری بیش از ۲۵۰ رسانه معاند علیه نظام اسلامی اضافه کرد: حفظ نظام اسلامی و ایرانِ قوی امروز مهم‌ترین تکلیف است و این امر با توجه به سیره و منش شهدا تحقق می‌پذیرد.

وی با اشاره به تحولات اخیر در منطقه و فلسطین، افزود: طوفان الاقصی تمام معادلات دشمنان را به هم زد و آنها را غافلگیر کرد.

رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و فلسطین، بیان کرد: نابودی رژیم کودک کش اسراییل قطعی و حتمی است و به زودی پیروزی غزه و فلسطین را در قدس جشن می‌گیریم.

.

.

.

.

 


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد