صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


تجمع اعتراضی مدافعان سلامت گیلان در پی استمرار بمباران مراکز درمانی غزه

مدافعان سلامت گیلان در پی بمباران مراکز درمانی غزه توسط رژیم منحوس و موقت صهیونیستی تجمع اعتراضی برگزار کردند. پزشکان، پرستاران، پیراپزشکان و همچنین کادر بهداشتی و درمانی استان به همراه کارکنان به‌ویژه در مراکز آموزشی درمانی رشت در محوطه مراکز سلامت‌محور با شعارهایی در حمایت از فلسطین، ضمن اعلام انزجار از رژیم اشغالگر قدس، […]

کد خبر : 52601 | 11:50 ق.ظ | ۲۴ آبان , ۱۴۰۲

مدافعان سلامت گیلان در پی بمباران مراکز درمانی غزه توسط رژیم منحوس و موقت صهیونیستی تجمع اعتراضی برگزار کردند.

پزشکان، پرستاران، پیراپزشکان و همچنین کادر بهداشتی و درمانی استان به همراه کارکنان به‌ویژه در مراکز آموزشی درمانی رشت در محوطه مراکز سلامت‌محور با شعارهایی در حمایت از فلسطین، ضمن اعلام انزجار از رژیم اشغالگر قدس، از جامعه جهانی خواستار توقف بمباران مراکز درمانی و محاصره مردم غزه شدند.
تجمع اعتراضی مدافعان سلامت رشت در مرکز آموزشی درمانی پورسینا امروز با حضور دکتر محمدتقی آشوبی – رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و جمعی از اعضای هیئت‌علمی، مسئولان دانشگاه و کارکنان برگزار شد.
مدافعان تجمع‌کنندگان گیلانی در این اقدام خودجوش، ضمن تأکید بر کنار گذاشتن خونریزی و نسل‌کشی در غزه، رسیدن غذا و دارو به جنگ‌زدگان را ضروری و تداوم بمباران مراکز درمانی را برخلاف موازین حقوق بشری برشمردند.
کادر بهداشت و درمان استان گیلان از ابتدای بمباران مراکز درمانی در غزه، تاکنون چند بار دست به تجمع اعتراضی زده و خواستار توقف این جنگ نابرابر و مقطوع کننده نسل شده است.


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد