صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضابرگزاری اجتماع باشکوه همبستگی با مردم مظلوم فلسطین و حمایت از کودکان بی‌پناه غزه در سراسر استان گیلان

نشست هماهنگی برگزاری اجتماع باشکوه همبستگی با مردم مظلوم فلسطین و حمایت از کودکان بی‌پناه غزه، چهارشنبه ۲۴ آبان در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان برگزار شد. حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در این نشست با اشاره به جنایات بی‌رحمانه رژیم جانی و سفاک صهیونیستی […]

کد خبر : 52608 | 2:15 ب.ظ | ۲۴ آبان , ۱۴۰۲

نشست هماهنگی برگزاری اجتماع باشکوه همبستگی با مردم مظلوم فلسطین و حمایت از کودکان بی‌پناه غزه، چهارشنبه ۲۴ آبان در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در این نشست با اشاره به جنایات بی‌رحمانه رژیم جانی و سفاک صهیونیستی در غزه، گفت: دژخیمان صهیونیستی در سایه حمایت استکبار جهانی بدون هیچ واهمه‌ای به جنایات ضدبشری خود در غزه ادامه می‌دهند و هیچ‌گونه پایبندی به قوانین بین‌المللی ندارند.

وی به بی‌اعتنایی رژیم جعلی و اشغالگر صهیونیستی به تذکرات سازمان ملل و مجامع جهانی اشاره کرد و افزود: تنها تکیه‌گاه و دلخوشی متجاوزان بی‌رحم صهیونیستی در استمرار جنایات غزه، حمایت‌های گسترده شیطان بزرگ آمریکای جهانخوار است.

حجت الاسلام والمسلمین اشجری با بیان اینکه صهیونیست‌های جنایتکار با حمله به بیمارستان‌ها و مراکز غیرنظامی و کشتار کودکان و زنان، خوی وحشیگری و ضدبشری خود را به نمایش گذاشته‌اند، اظهار کرد: جنایات ددمنشانه رژیم اشغالگر صهیونیستی برای وجدان‌های بیدار و انسان‌های آزاده قابل تحمل نیست و اعلام بیزاری می‌کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به شهادت قریب به ۵ هزار کودک و ۳ هزار زن در غزه، تاکید کرد: جنایات سبعانه رژیم نامشروع صهیونیستی نشانه آغاز یک نسل‌کشی بزرگ و تاریخی در جهان است.

وی با بیان اینکه کشتار بی‌رحمانه روزانه ۱۶۰ کودک فلسطینی به دست سفاکان و جلادان اسرائیلی در تاریخ کم‌سابقه است، تصریح کرد: قطعا این جنایات از سوی مسلمانان جهان و آزادی‌خواهان دنیا بی‌پاسخ نخواهد ماند.

حجت الاسلام والمسلمین اشجری با اشاره به حمایت گسترده سران استکبار جهانی و سکوت رسانه‌های وابسته به آنان در جنایات و نسل‌کشی غزه، بیان کرد: امروز فریاد خشم مردم جهان در اقصی نقاط عالم علیه جنایات وحشیانه صهیونیست‌ها در غزه به گوش می‌رسد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان بر ضرورت حمایت از مردم مسلمان و مظلوم فلسطین به ویژه زنان و کودکان بی‌پناه غزه تاکید کرد و گفت: مردم مومن و ولایت‌مدار استان گیلان همواره ثابت کرده‌اند که در هر شرایطی و به هر شکل ممکن پشتیبان و حامی مردم مسلمان و مظلوم فلسطین هستند.

وی از برگزاری اجتماع باشکوه همبستگی با مردم مظلوم فلسطین و حمایت از کودکان بی‌پناه غزه در سراسر استان گیلان همزمان با سراسر کشور خبر داد و اظهار کرد: این اجتماع در شهر رشت ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۲۷ آبان با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی (رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا) در پیاده‌راه فرهنگی شهدای ذهاب (شهرداری) برگزار خواهد شد.


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد