صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضاآیین مهمانی لاله‌ها در گلزار شهدای رشت/ پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی با نام و خون شهدا بود

آیین مهمانی لاله‌ها همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور جمعی از مسئولان و خانواده‌های شهدا و ایثارگران در گلزار شهدای رشت برگزار شد. مدیرکل سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان در این مراسم، گفت: آغاز، پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی با نام و خون شهدا بود و زمانی که مستکبران […]

کد خبر : 53870 | 3:13 ب.ظ | ۲۱ بهمن , ۱۴۰۲

آیین مهمانی لاله‌ها همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور جمعی از مسئولان و خانواده‌های شهدا و ایثارگران در گلزار شهدای رشت برگزار شد.

مدیرکل سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان در این مراسم، گفت: آغاز، پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی با نام و خون شهدا بود و زمانی که مستکبران جهان در جنگ تحمیلی این دیار را مورد هجوم خود قرار دادند جوان‌هایی از این دیار با تقدیم خون خود از این مرز پر گهر دفاع کردند.

محمد جلایی افزود: قصه شهدا در این سرزمین تا همیشه ادامه دارد و هر زمان در هر گوشه‌ای از جهان حقی ضایع شود و یا در این سرزمین دفاعی لازم باشد مردم ایران بهای دفاع از وطن و ناموس و دین را با نثار خون خود خواهند داد.

 


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد