صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


نشست کمیته تعاون و تشکل‌های مردمی ستاد دهه فجر شهرستان رودبار

مسئول کمیته تعاون و تشکل‌های مردمی ستاد دهه فجر رودبار از برگزاری کارگاه آموزشی تببین دستاوردهای انقلاب در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از رودبار، مازیار علی‌پور امروز در جمع اعضای کمیته تعاون و تشکل‌های مردمی این شهرستان اظهار کرد: الگوگیری از اسلام یکی از متمایزترین ویژگی‌های انقلاب اسلامی ایران نسبت به […]

کد خبر : 542 | ۳:۵۲ ب.ظ | ۱۳ دی , ۱۳۹۱

مسئول کمیته تعاون و تشکل‌های مردمی ستاد دهه فجر رودبار از برگزاری کارگاه آموزشی تببین دستاوردهای انقلاب در این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از رودبار، مازیار علی‌پور امروز در جمع اعضای کمیته تعاون و تشکل‌های مردمی این شهرستان اظهار کرد: الگوگیری از اسلام یکی از متمایزترین ویژگی‌های انقلاب اسلامی ایران نسبت به دیگر انقلاب‌ها است.

وی، افزود: در 34 سال گذشته دشمن برای خدشه‌دار کردن آرمان‌های ارزشمند انقلاب از هیچ دسیسه‌ای دریغ نکرده است.

این مسئول با بیان اینکه مردم پشتیبان اصلی نظام در میادین و صحنه‌های سرنوشت ساز کشور بوده‌اند، اذعان کرد: مردم توطئه مستکبران و ایادی غرب را در اجرای توطئه‌های پلیدشان علیه کشور نقش بر آب کرده‌اند.

وی تحریم‌ها بر ضد کشور را فرصتی برای دستیابی به شکوفایی و توسعه توان داخلی کشور دانست و گفت: دانشمندان و نخبه‌های علمی و فرهنگی کشور در طول عمر 34 ساله انقلاب اسلامی از توطئه‌های دشمن به عنوان یک فرصت استفاده کرده‌اند.

علی‌پور رشد و ارتقای کشور در زمینه‌های علمی، سیاسی، نظامی و… را از دستاوردهای ارزشمند انقلاب برشمرد و اضافه کرد: رشد و تعالی کشور با رهنمون‌های مقام معظم رهبری و گوش به فرمان بودن ملت نسبت به فرامین رهبری کشور را در حفظ ارزش‌هایش ثابت‌قدم نگه داشته است.

وی توان بالای نظامی کشور را یکی دیگر از دستاوردهای عظیم انقلاب برشمرد و گفت: قبل از انقلاب کشور از دارا بودن کوچک‌ترین تجهیزات نظامی و دفاعی بی‌بهره بود اما اکنون به خودکفایی رسیده است.

این مسئول در ادامه از گلباران مزار شهدا برای گرامیداشت سالروز ورود امام خمینی(ره) به میهن در 12 بهمن خبر داد و گفت: این مراسم در نخستین روز از دهه مبارکه فجر با حضور دانش‌آموزان در رودبار برگزار می‌شود.

وی برگزاری جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی ایران را از دیگر برنامه‌های این کمیته در دهه فجر عنوان کرد و افزود: این مراسم با حضور هر چه باشکوه نوجوانان و جوانان عضو کانون پیروان ولایت کمیته امداد رودبار برگزار می‌شود.

علی‌پور، برگزاری کارگاه آموزشی طرح فلاح به منظور تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای خانواده مدد جویان و برگزاری مسابقات نقاشی کودک و نوجوانان را از دیگر برنامه‌های دهه فجر ذکر کرد.تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد