صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


انتخابات در عرصه بین‌المللی قدرت‌ساز است

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: انتخابات برای ما در عرصه بین‌المللی قدرت‌ساز است، در حال حاضر از پیچ تاریخی مهمی در حال عبور هستیم که مشارکت در انتخابات بسیار مهم و موثر است و تحول ساز خواهد بود. سردار دامغانی امروز، ۱۱ تیرماه در نشست هم اندیشی با قهرمانان و روسای هیات‌های ورزشی استان که […]

کد خبر : 55595 | 8:41 ق.ظ | ۱۲ تیر , ۱۴۰۳

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: انتخابات برای ما در عرصه بین‌المللی قدرت‌ساز است، در حال حاضر از پیچ تاریخی مهمی در حال عبور هستیم که مشارکت در انتخابات بسیار مهم و موثر است و تحول ساز خواهد بود.

سردار دامغانی امروز، ۱۱ تیرماه در نشست هم اندیشی با قهرمانان و روسای هیات‌های ورزشی استان که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: برای مجموعه سپاه موضوع ورزش اهمیت ویژه‌ای دارد چون در اعتقادات دینی ما به ورزش تاکید شده است.

وی افزود: معتقدیم اگر به دنبال سلامت جسم و روان جامعه هستیم حتما باید به ورزش توجه کنیم زیرا سلامت و نشاط جامعه در گروی ورزش است لذا ورزش جایگاه مهمی دارد و همه فعالان ورزشی ارزشمند هستند.

دامغانی بیان کرد: سپاه ذیل فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ورود به عرصه ورزشی، در عرصه‌های مختلف حضور دارد و امکاناتی را فراهم کرده و حتی در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی هم بدون تصدیگری نقش آفرینی می‌کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه گیلان در حوزه ورزشی سرآمد است و علاقه مردم این استان به فعالیت‌های ورزشی با دیگر استان‌ها قابل قیاس نیست و این مسیری است که دولت شهید جمهور بنا نهاده، تصریح کرد: اگر توسعه زیرساخت‌های ورزشی ادامه یابد با سرمایه‌ها و استعدادهای انسانی که در این حوزه وجود دارد، استان بیش از پیش در عرصه‌های مختلف می‌درخشد زیرا گیلان، استان ورزش و ورزشکاران است، هم افزایی در استان در حوزه ورزشی در حال انجام است و تداوم دارد.

وی با اشاره به اهمیت مشارکت در انتخابات ادامه داد: انتخابات برای ما در عرصه بین‌المللی قدرت‌ساز است، در حال حاضر از پیچ تاریخی مهمی در حال عبور هستیم که مشارکت در انتخابات بسیار مهم و موثر است و تحول ساز خواهد بود، می‌توانیم به پشتوانه مشارکت در انتخابات جایگاه خود را در تحولات منطقه حفظ کیم.

دامغانی گفت: اکنون قدرت به ساخت موشک نیست بلکه قدرت به پشتوانه مردمی برمی‌گردد، هر جا حضور مردم کمرنگ شود یا مردم نباشند ما قدرتمان را از دست می‌دهیم چون انقلاب ما مردمی است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه انتخابات نماد حضور مردم و پشتوانه کشور است، افزود: امروز مشکل جامعه پل و جاده و آسفالت نیست بلکه اگر نتوانیم در منطقه جایگاه خود را داشته باشیم نمی‌توانیم تحول ساز باشیم در حالیکه مشارکت مردم در انتخابات و حضور ما در منطقه بهم پیوستگی دارد.

دامغانی بیان کرد: شما ورزشکاران پرچم کشور را در عرصه‌ها بالا می‌برید اما مشارکتی که در مرحله اول انتخابات استان رقم خورد، تناسبی با تاریخ و سوابق و افتخارآفرینی‌های این دیار ندارد، اگر می‌خواهید همچنان افتخار آفرینی کنید باید این بار پرچم گیلان را در مشارکت بالا ببرید.

وی ادامه داد: ورزشکاران و قهرمانان ورزشی این توانایی را دارند که پرچم استان را در مشارکت در انتخابات بالا ببرند لذا باید همه دست در دست هم دهیم این اتفاق رقم بخورد زیرا کارکرد قدرت‌سازی و تثبیت جایگاه کشور را در پی دارد، یکی از ویژگی‌های ورزشکاران تعصب بومی، منطقه‌ای و ملی است انتظار داریم این امر خودش را در انتخابات هم نشان دهد.


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد