صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان به مناسبت دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ایران

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به مناسبت فرارسیدن دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ایران به شرح زیر منتشر شد. مشارکت مردم در انتخابات به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی پشتوانه و مایه سربلندی نظام اسلامی است. مشارکت بالا ضمن خنثی‌سازی توطئه‌‌ها و دسیسه‌های پیدا و نهان دشمنان قسم‌خورده اسلام، موجب استحکام […]

کد خبر : 55602 | 10:00 ق.ظ | ۱۴ تیر , ۱۴۰۳

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به مناسبت فرارسیدن دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ایران به شرح زیر منتشر شد.

مشارکت مردم در انتخابات به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی پشتوانه و مایه سربلندی نظام اسلامی است. مشارکت بالا ضمن خنثی‌سازی توطئه‌‌ها و دسیسه‌های پیدا و نهان دشمنان قسم‌خورده اسلام، موجب استحکام و تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی در تحقق اهداف متعالی انقلاب اسلامی شده و انتخاب اصلحِ پایبند به مبانى ‏اسلامى، وفادار به قانون اساسى و ملتزم به ولایت مطلقه فقیه و در واقع رئیس جمهوری همسو با معیار‌ها و شاخص‌های مطرح شده از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و رهنمودهای ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) و ادامه‌دهنده راه شهید خدمت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، سبب تسریع در ‌پیشرفت کشور،‌ بهبود اوضاع و پر کردن بسیاری از خلاءهای موجود می‌گردد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان ضمن تقدیر و تشکر از حضور آحاد ملت شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی که علی‌رغم همه مشکلات اقتصادی و معیشتی، تحریم‌های خارجی، کمبودها و کاستی‌ها، غیرتمندانه برای عزت و سربلندی انقلاب اسلامی و ایران عزیز در اولین مرحله انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری شرکت کردند، از عموم مردم مسلمان، انقلابی و عاشق میهن اسلامی با هر سلیقه و گرایش سیاسی و فرهنگی دعوت می‌نماید تا با حضور گسترده، آگاهانه، پرشور و مسئولانه با مشارکت‌ بالا در دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری روز جمعه ۱۵ تیر، ضمن ادای تکلیف دینی و ملی، حماسه‌ باشکوه دیگری از جنس بصیرت خلق کرده و زمینه پیشرفت و اقتدار ایران بزرگ را در مسیر وحدت اسلامی و وفاق ملی بر پایه سیاست‌های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری فراهم نمایند و برگ زرین دیگری به صحیفه افتخارات انقلاب اسلامی ایران بیفزایند.


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد