صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


بازخوانی حادثه عاشورا با تبیین اهداف قیام امام حسین(ع) توأم باشد

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم تبیین و پیاده سازی اهداف مهم قیام عاشورا در جامعه گفت: شناخت مکتب عاشورا و هدف قیام امام حسین (ع) بسیار اهمیت دارد. سردار حمید دامغانی پیش از ظهر یکشنبه در همایش تکریم از پیرغلامان حسینی در زورخانه امام علی (ع) رشت اظهار کرد: زورخانه پیونددهنده ورزش […]

کد خبر : 55618 | 1:49 ب.ظ | ۱۷ تیر , ۱۴۰۳

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم تبیین و پیاده سازی اهداف مهم قیام عاشورا در جامعه گفت: شناخت مکتب عاشورا و هدف قیام امام حسین (ع) بسیار اهمیت دارد.

سردار حمید دامغانی پیش از ظهر یکشنبه در همایش تکریم از پیرغلامان حسینی در زورخانه امام علی (ع) رشت اظهار کرد: زورخانه پیونددهنده ورزش و فرهنگ دینی است و برگزاری این همایش در این مکان بسیار ارزشمند و قابل ستایش است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ عاشورایی در ابعاد مختلف اضافه کرد: پیوند فرهنگ ورزش زورخانه ای با مکتب حسینی به تزویج شعائر اسلامی کمک می‌کند.

سردار دامغانی با اشاره به اهمیت شور همراه با شعور حسینی بیان کرد: شناخت مکتب عاشورا و هدف قیام امام حسین علیه السلام بسیار اهمیت دارد.

به گفته وی، بازخوانی حادثه عاشورا باید با تبیین اهداف قیام امام حسین علیه السلام توأم باشد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مکتب قیام عاشورا باید در جامعه را پیاده سازی شود، گفت: عده‌ای در روز عاشورا حتی برای امام حسین علیه السلام اشک می‌ریختند و سوگوار بودند اما اعتقادی به مکتب امام حسین (ع) نداشتند.

سردار دامغانی با مقایسه دوران امام حسین علیه السلام و امروز بیان کرد: همانطور که در دوران امام حسین (ع) عده‌ای فقط در ظاهر به امام علاقه مند بودند در این دوران هم افرادی هستند که علاقه شدیدی به امامین انقلاب دارند اما در پیاده سازی مکتب امامین انقلاب کوتاهی می‌کنند.

وی با اشاره به حضور باشکوه و حماسی مردم در انتخابات اخیر افزود: حضور باشکوه مردم در انتخابات اخیر منجر به تولید قدرت و عزت نظام اسلامی می‌شود./ مهر


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد