صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


سفر کاروان خبری فجر گیلان به شهرستان ماسال

فرماندار ماسال از آغاز عملیات ساخت اولین سد لاستیكی كشاورزی و تفریحی غرب استان گیلان در این شهرستان خبر داد. 'سید رضا جوادپور' در نشستی با اعضای كمیته ارتباطات و اطلاع رسانی گیلان اظهار كرد: این طرح با اعتبار 35 میلیارد ریال از سوی آب منطقه ای استان و شهرداری ماسال احداث می شود كه مطالعات آن به پایان رسیده و هم اكنون عملیات ساخت آن شروع شده است.

کد خبر : 585 | ۴:۲۴ ب.ظ | ۱۶ دی , ۱۳۹۱

فرماندار ماسال از آغاز عملیات ساخت اولین سد لاستیكی كشاورزی و تفریحی غرب استان گیلان در این شهرستان خبر داد.

‘سید رضا جوادپور’ در نشستی با اعضای كمیته ارتباطات و اطلاع رسانی گیلان اظهار كرد: این طرح با اعتبار 35 میلیارد ریال از سوی آب منطقه ای استان و شهرداری ماسال احداث می شود كه مطالعات آن به پایان رسیده و هم اكنون عملیات ساخت آن شروع شده است.

وی خاطرنشان كرد: با ساخت این سد حدود 500 هكتار از اراضی پایین دست تحت پوشش آبیاری قرار می گیرند.

فرماندار ماسال ادامه داد: بام سبز شهرستان نیز بعد از سال ها تلاش هم اكنون از سوی شهرداری به پیمانكار واگذار و عملیات احداث آن آغاز شده كه به صورت مجتمع گردشگری احداث می شود.

وی تصریح كرد: این طرح گردشگری در 200 هكتار اراضی طراحی و قرارداد اولیه آن به مبلغ حدود 30میلیارد ریال بین شهرداری و پیمانكار منعقد شده است.

به گفته جوادپور؛ ماسال در سال 1376 به شهرستان تبدیل شد كه با شهرستان شدن، سرعت و حجم خدمت رسانی نظام جمهوری اسلامی ایران به آن افزایش یافته است.

23

2865353535352.JPG

238535353535351.JPGتمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد