صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا

برگزاری جشنواره «چهل سال عزت درخت انقلاب» در گیلان

جشنواره نقاشی “چهل سال عزت درخت انقلاب” در سالگرد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در مرکز استان گیلان برگزار می‌شود. به گزارش تسنیم، یاسر تقوی با اشاره به برگزاری جشنواره نقاشی “چهل سال عزت درخت انقلاب” در رشت اظهار داشت: در این جشنواره کاغذهایی با طرح برگ درخت برای رنگ آمیزی در اختیار دانش آموزان […]

کد خبر : 33141 | ۵:۰۶ ب.ظ | ۱۰ آبان , ۱۳۹۷

جشنواره نقاشی “چهل سال عزت درخت انقلاب” در سالگرد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در مرکز استان گیلان برگزار می‌شود.

به گزارش تسنیم، یاسر تقوی با اشاره به برگزاری جشنواره نقاشی “چهل سال عزت درخت انقلاب” در رشت اظهار داشت: در این جشنواره کاغذهایی با طرح برگ درخت برای رنگ آمیزی در اختیار دانش آموزان قرار داده می‌شود.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان تصریح کرد: هر کدام از این برگ‌ها نماینگر یکی از شاخصه‌های انقلاب اسلامی است و رنگ آمیزی این برگ‌ها بر اساس رنگ‌های تعیین شده انجام می‌شود.

تقوی ابراز داشت: دانش آموزان گیلانی باید به این پرسش پاسخ دهند که کدام شاخصه انقلاب اسلامی در نظرشان بیشتر به ایران اسلامی عزت داده و بر اساس رنگ گزینه مورد نظر، برگ ترسیم شده در کاغذ را نقاشی کنند.

وی افزود: این برگه‌ها پس از رنگ آمیزی و برش حدود دور برگ در مراسم راهپیمایی توسط دانش آموزان به درخت داخل غرفه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گیلان که در محل تجمع پایانی راهپیمایی قرار دارد الصاق می‌شود.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گیلان با اشاره به اینکه برگه‌های نقاشی مذکور در بین مدارس شهرستان رشت توزیع شده است اظهار داشت: دانش آموزانی که برگه نقاشی خود را تحویل غرفه اتحادیه دهند هدیه دریافت می‌کنند.

وی با اشاره به برگزاری پویش ملی و جشنواره آدمک سازی “پنبه دانه” افزود: در این برنامه که به دست‌زاده‌های راهپیمایی اختصاص دارد، دانش آموزان گیلانی مفاهیمی از متن فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر با بسیجیان را برای نمایش در راهپیمایی تهیه و تولید می‌کنند.

تقوی خاطرنشان کرد: دانش آموزان گیلانی با ارسال تصاویر این دست سازه‌ها به‌وسیله پیام‌‌رسان‌های سروش یا بله با عنوان کاربری panbe_daneh@ و یا پست الکترونیک panbedaneh13@gmail.com می‌توانند در این برنامه مشارکت داشته باشند.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد