صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا

برگزاری محافل شعر و ادب همزمان با هفته دفاع‌ مقدس در استان گیلان

رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس را مورد اشاره قرار داد و گفت: محافل شعر و ادب در هفته دفاع مقدس امسال برگزار می‌شود. سرهنگ پاسدار عباس بایرامی در گفت‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه “مراسم بزرگداشت چهلمین سالروز هفته دفاع مقدس امسال […]

کد خبر : 40602 | ۲:۳۹ ب.ظ | ۱۶ شهریور , ۱۳۹۹

رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس را مورد اشاره قرار داد و گفت: محافل شعر و ادب در هفته دفاع مقدس امسال برگزار می‌شود.

سرهنگ پاسدار عباس بایرامی در گفت‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه “مراسم بزرگداشت چهلمین سالروز هفته دفاع مقدس امسال به جهت رعایت پروتکل‌ها با گذشته تفاوت‌های زیادی دارد” اظهار داشت: علاوه بر تقدیر از نویسندگان برتر پیشکسوت و جوان، آئین دو سالانه انتخاب کتاب سال امسال در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس گذشت ۴۰سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی و ثابت کردن این نکته به دشمنان که انقلاب اسلامی همچنان باقی است و در برابر آنان ایستادگی می‌کند را متذکر شد و افزود: در مورد دفاع مقدس هم که دارای ابعاد بسیار اثرگذار و عمیقی است همین مشی و اهداف دنبال می‌شود.

بایرامی نهادینه کردن، حفظ و انتقال ارزش‌ها، فرهنگ و داشته‌های ملی دفاع مقدس را از جمله اهدافی که سازمان تاریخ و ادبیات دفاع مقدس دنبال می‌کند خواند و عنوان کرد: این ارزش‌ها برای تمام نسل‌ها قابل استفاده و رجوع است بنابراین باید بسترهای لازم این کار را در حوزه‌های مختلف فرهنگی و هنری ایجاد کنیم.

وی از برنامه‌ریزی سازمان تاریخ و ادبیات دفاع مقدس برای پاسداشت ایام هفته دفاع مقدس در سطح کشور سخن گفت و با تأکید بر اینکه کتابچه مربوط به این برنامه‌ها در حال انتشار است تصریح کرد: تمام سازمان‌ها، نهادها و مجموعه‌ها برای پاسداشت هفته دفاع مقدس مأموریت دارند و برنامه‌های خود را ارائه می‌دهند.

رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس موضوع دفاع مقدس را بحثی ملی تلقی کرد و ضمن ابراز رضایت از همگامی و مشارکت به‌وجود آمده بین سازمان‌ها و نهادها خاطرنشان کرد: ما نیز در مجموعه سازمان تاریخ و ادبیات دفاع مقدس بر اساس رسالت تعریف شده با برگزاری برنامه‌های متعدد در سراسر کشور این هفته را پاس می‌داریم.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد