صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا

امضا تفاهم‌نامه همکاری مجمع جهانی اهل بیت(ع) و مرکز مدیریت حوزه

تفاهم‌نامه همکاری مجمع جهانی اهل بیت(ع) و مرکز مدیریت حوزه های علمیه با حضور آیت الله اعرافی و حجت الاسلام والمسلمین رمضانی امضا شد. به گزارش خبرگزاری حوزه، نشست امضای تفاهم‌نامه همکاری مجمع جهانی اهل بیت(ع) و مرکز مدیریت حوزه های علمیه با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه  و حجت الاسلام والمسلمین […]

کد خبر : 40889 | ۱۱:۰۲ ق.ظ | ۲۴ مهر , ۱۳۹۹

تفاهم‌نامه همکاری مجمع جهانی اهل بیت(ع) و مرکز مدیریت حوزه های علمیه با حضور آیت الله اعرافی و حجت الاسلام والمسلمین رمضانی امضا شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، نشست امضای تفاهم‌نامه همکاری مجمع جهانی اهل بیت(ع) و مرکز مدیریت حوزه های علمیه با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه  و حجت الاسلام والمسلمین رمضانی دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) و برخی معاونان و مدیران این دو مرکز، در این مجمع در قم برگزار شد.

بر اساس این گزارش:‌حجت الاسلام والمسلمین رمضانی در ابتدای این دیدار در سخنانی، اظهار داشت: فارغ التحصیلان حوزه های علمیه، به عنوان حجتی برای مومنین هستند، شرایط امروز برای تبیین معارف اهل بیت(ع) ویژه است و در گذشته چنین فرصتی برای حوزه های علمیه فراهم نبوده است.

وی با تأکید بر ضرورت حضور حوزه های علمیه در عرصه بین الملل اظهار داشت: مطالبه جامعه بشری از حوزه های علمیه قم آن است که دین را دقیق، عمیق و جامع معرفی کرده و به ابعاد فردی و اجتماعی توجه کند.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) درباره انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین مجمع جهانی اهل بیت(ع) و مرکز مدیریت حوزه های علمیه اظهار داشت: امیدوارم انعقاد این تفاهم نامه شروع مبارکی برای جهش باشد.

در ادامه آیت الله اعرافی با تشریح عرصه های همکاری بخش های مختلف مرکز مدیریت حوزه های علمیه و مجمع جهانی اهل بیت(ع) اظهار داشت: تفاهم نامه زمانی ارزش دارد که به برنامه مدون تبدیل شود و برای این کار ضرورت دارد کارگروه مشترکی تشکیل شود و فردی به صورت روزانه پیگیر مصوبات تفاهم نامه باشد.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد