صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضاآغاز «مهرواره اوج» با محوریت مساجد در گیلان

حجت‌الاسلام رضازاده با اشاره به آغاز «مهرواره اوج» با محوریت مساجد در استان گیلان گفت: در این طرح مساجد مرکز کمک و همیاری مردم می‌شوند. حجت‌الاسلام «حسینعلی رضازاده»، اظهارکرد: مساجد در صدر اسلام و دهه اول انقلاب پناهگاه مردم بوده‌اند و مسجد باید تکیه‌گاه، پایگاه و محل رجوع مردم باشد. معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی […]

کد خبر : 44014 | ۸:۰۱ ق.ظ | ۲۰ شهریور , ۱۴۰۰

حجت‌الاسلام رضازاده با اشاره به آغاز «مهرواره اوج» با محوریت مساجد در استان گیلان گفت: در این طرح مساجد مرکز کمک و همیاری مردم می‌شوند.

حجت‌الاسلام «حسینعلی رضازاده»، اظهارکرد: مساجد در صدر اسلام و دهه اول انقلاب پناهگاه مردم بوده‌اند و مسجد باید تکیه‌گاه، پایگاه و محل رجوع مردم باشد.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گیلان افزود: «مهرواره اوج» با محوریت مساجد در راستای توجه به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر احیای سنت حسنه مواسات و همدلی، در استان گیلان آغاز شده است.

وی با بیان‌ ذاینکه هدف از برگزاری «مهرواره اوج» ارتقای خدمت‌رسانی مساجد با رویکرد حل مشکلات محلات است، تصریح‌ کرد: جلب مشارکت مردم، شناسایی امامان جماعت فعال و در نهایت کمک به برطرف کردن مشکلات محلات از آثار مثبت «مهرواره اوج» خواهد بود.

رضازاده با اشاره به اینکه در اجرای این مهرواره روحانیون و امامان جماعت مساجد استان مسائل و مشکلات محلات خود را در حوزه‌های مختلف همچون فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و … رصد می‌کنند، گفت: روحانیون و امام جماعت پس از رصد مسائل، با جذب افراد توانمند و همکاری مردم نسبت به حل مشکلات محلات اقدام می‌کنند.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گیلان با بیان‌اینکه در طرح «مهرواره اوج» مساجد مرکز کمک و همیاری مردم می‌شوند، تصریح‌کرد: با توجه به نقش مهم ائمه جماعت در مساجد، این افراد به عنوان محور طرح در خدمت‌رسانی به مردم نقش‌آفرینی می‌کنند.

حجت‌الاسلام رضازاده خاطرنشان‌کرد: از همه هم‌استانی‌ها انتظار داریم برای شرکت در این مهرواره به مساجد مراجعه و با همکاری‌شان شاهد نتایج مثبت این طرح باشیم./ شبستانتمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد