صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا
مردم ما قدردان رشادت‌های پاسداران انقلاب اسلامی هستند

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: دشمنان انقلاب اسلامی همواره در تلاش هستند که به مهم‌ترین محافظ انقلاب ضربه وارد کنند اما باید بدانند که مردم ما قدردان رشادت‌های پاسداران سپاه اسلام هستند. به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسن تسخیری در مراسم اعلام حمایت ائمه جمعه، روحانیون و طلاب گیلان از سپاه پاسداران […]

کد خبر : 35671 | ۱۱:۳۹ ق.ظ | ۲۳ فروردین , ۱۳۹۸

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: دشمنان انقلاب اسلامی همواره در تلاش هستند که به مهم‌ترین محافظ انقلاب ضربه وارد کنند اما باید بدانند که مردم ما قدردان رشادت‌های پاسداران سپاه اسلام هستند.

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسن تسخیری در مراسم اعلام حمایت ائمه جمعه، روحانیون و طلاب گیلان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: سپاه قدس استان گیلان اقدامات مهمی جهت کمک به مردم سیل‌زده انجام داد

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره بر اینکه باید پاسدار آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی باشیم ابراز داشت: امام راحل همواره در بیانات خود فرموده بودند که اگر سپاه نبود، کشور هم نبود و ما نیز معتقدیم که سپاه پاسداران در تمام جریانات انقلاب اسلامی حضور فعالانه دارد.

وی با بیان اینکه ترامپ اقدام بی‌شرمانه‌ای را علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران انجام داد خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی همواره در تلاش هستند که به مهم‌ترین محافظ انقلاب ضربه وارد کنند اما باید بدانند که مردم ما قدردان رشادت‌های پاسداران سپاه اسلام هستند.

تسخیری به این اتحاد به وجود آمده در داخل کشور که مایه امید است اشاره کرد و ابراز داشت: دشمنان ما باید بدانند که سنگین‌ترین ضربه را خودشان خواهند خورد و ما با عنایت پروردگار به ‌زودی محو اسرائیل و نابودی آمریکا را نظاره می‌کنیم بنابراین مساله افول آمریکا حتمی است.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان گیلان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه سپاه پاسداران در حقیقت حافظان انقلاب اسلامی هستند اظهار داشت: سپاه پاسداران جزء عزیزترین مجموعه‌ها و افراد در کشور هستند و دلائل دشمنی دشمنان اسلام با انقلاب اسلامی و سپاه مشخص است.

حجت‌الاسلام‌ ولی عادلی با اشاره به اینکه اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای مسلح ما در حقیقت دشمن را عصبانی کرده است گفت: امروز امنیت کشورمان را مدیون نیروهای مسلح و سپاه پاسدارانی که همواره خدمتگرار مردم بودند هستیم و سپاه در دل ملت‌های مظلوم دنیا قرار دارد.
تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد