صفحه نخست ارتباط با ما ورود اعضا


اکران همزمان سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر در گیلان

آیین اختتامیه و تجلیل از فعالان اکران همزمان سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر در گیلان با حضور گروه های موسیقی سنتی و نواحی استان گیلان، خوانندگان و روسای ادارات ارشاد اسلامی فعال در اجراهای صحنه ای این جشنواره در تالار مرکزی رشت برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، […]

کد خبر : 49782 | 11:00 ق.ظ | ۴ اسفند , ۱۴۰۱

آیین اختتامیه و تجلیل از فعالان اکران همزمان سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر در گیلان با حضور گروه های موسیقی سنتی و نواحی استان گیلان، خوانندگان و روسای ادارات ارشاد اسلامی فعال در اجراهای صحنه ای این جشنواره در تالار مرکزی رشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، آیین اختتامیه و تجلیل از فعالان اکران همزمان سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر در گیلان، با حضور گروه های موسیقی سنتی و نواحی استان گیلان ، خوانندگان و روسای ادارات ارشاد اسلامی فعال در اجراهای صحنه ای این جشنواره روز دوشنبه ۱ اسفند ماه ۱۴۰۱ در تالار مرکزی رشت برگزار شد .

گفتنی است در این مراسم ضمن اجرای قطعات موسیقی توسط گروه ” گیل اوخان ” با صدای کیانوش علیپور از رشت ، آقایان محمدرضا شاه نوری توسط گروه موسیقی ” گیل و دیلم ” از سیاهکل ، علی نظری خواننده سنتی گروه موسیقی ” دستون ” از تالش و رسول داداشی خواننده سنتی گروه موسیقی ” عرفان ” از آستانه اشرفیه که در شبهای گذشته در شهرستانهای آستانه اشرفیه ، سیاهکل ، تالش و رشت به اجرای قطعه ای موسیقی محلی پرداختند .

همچنین در این آیین قطعه موسیقی ” ایران استوار ” با صدای امیر حسین زاده و شعر رضا نیکوکار که با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تولید شده بود ، اجرا شد .

در پایان این آیین از خوانندگان و روسای ادارات ارشاد اسلامی فعال در اجراهای صحنه ای این جشنواره تقدیر بعمل آمد .

گفتنی است همزمان با سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر تهران که از تاریخ ۲۸ بهمن ماه تا ۳ اسفند ماه در تهران برگزار شد ، ۴ گروه موسیقی نواحی استان گیلان ( عرفان ، گیل و دیلم ، دستون و گیل اوخان ) در شهرهای رشت ، تالش ، سیاهکل و آستانه اشرفیه از تاریخ ۲۸ بهمن ماه تا ۱ اسفند ماه ۱۴۰۱ به اجرا پرداختند.

 


تمامی حقوق اين وب سايت متعلق به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان می باشد